Group Details Private

Otchłań

Straciłeś już nadzieję? Ruszaj na zachód, tam gdzie w bród takich jak ty. Ruszaj na zachód do straconych ziem. Tam znajdziesz mieścinę takich, co stracili już resztki nadziei a za nią znajdziesz miejsce zapomniane przez bogów. Tam właśnie znajduje się Otchłań, czarna wyrwa w fundamentach naszego świata. Ludzie powiadają, że wielu pochłonęła, jednak nieliczni odnaleźli to, czego szukali. Boisz się? To zrozumiałe, ale cóż ci pozostało? Jednak uważaj, bo gdy ty patrzysz w Otchłań, ona również spogląda na ciebie.

 • RE: Laboratorium Tony'ego Starka [LAS VEGAS, ZIEMIA]

  Więc jak czynił tak dalej czyni, patrolując laboratorium w gotowości do ewentualnej neutralizacji.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • RE: Roth Stormwind - Mag na usługach

  - Tak, widziałem go gdzieś w krzakach, więc po wszystkim poszedłem sprawdzić teren - odparł i wyciągnął włosy tegoż elfa. - Tylko to tam znalazłem, ale chyba wystarczy?

  posted in Beyond Time - Drastea
 • RE: Kryjówka Szalonego Naukowca

  Opłakana sytuacja, może zaatakować tego mężczyznę, ale wtedy tamci dwaj raczej nie pozostawią ich przy życiu. Zerknęła pytająco na Davisa, bezgłośnie pytając “co robić”. To jego dzieło, niech coś w końcu powie!
  - Chcę wyłączne prawo do konstruowania generatora. I pracowników też sobie będę dobierać sama. Nie przyjmę tu nikogo, kogo osobiście nie sprawdzę. - Zaczęła wymieniać warunki również podchodząc krok bliżej. Teraz będzie miała łatwiej go ciąć. - Jednak to nie tylko moja praca. Mój asystent też powinien mieć coś do powiedzenia. - Teraz liczyła na odpowiedź naukowca na jej wcześniejsze nieme pytanie. Była gotowa do ataku.

  posted in Różne
 • RE: Magia Przestworzy oraz Pegaz

  Spojrzał na swoją trasę, po czym ponownie skierował swój wzrok na Sophie. Zrobił minę jakby chciał spytać, czy ta aby nie żartuje. Na pytanie odpowiedział jedynie kiwnięciem głowy. Ponownie przyjrzał się swojej trasie.
  - No to ruszam. - Rzucił jeszcze nim odszedł. Spojrzał na straże i wybierając jego zdaniem dogodny moment, spróbował przedostać się do drabiny. A gdy był na miejscu po prostu się o nią oparł i zaczął się rozglądać.

  posted in Różne
 • RE: Samuel Abasto

  - Znalazł się, pan zarobiony, tytan pracy, mistrz klucza francuskiego i podnośnika, kurwa jego mać. - prychnął Samuel, wyglądając przez okno. - Kurwa, chłopie, jak to dobrze być znowu wolnym.

  posted in Postacie
 • RE: Anthony Daniels

  Odebrał kartkę i pod cyfrą numer jeden wpisał kolejną, tym razem dwójkę, w oczekiwaniu na kolejnego kandydata.
  - Walka wręcz to bardzo przydatna umiejętność, wiele walk toczy się na krótkim dystansie, a nie zawsze Ty i przeciwnik macie tyle amunicji, żeby wykończyć się na odległość. Ale z Zombie lepiej nie walczyć z bliska, chyba że masz solidne kastety i coś, co chroni przed ugryzieniami… Jakieś pytania? Jeśli nie, to możesz iść, wróć wieczorem, wtedy zrobię pierwsze zebranie dla nowych rekrutów.

  posted in Postacie