Karta Partii


 • Żelazne Koryto Mistrz Gry

  Nazwa:
  Skrót:
  Logo:
  Ideologia polityczna:
  Poglądy gospodarcze:
  Lider: (Imię, nazwisko, zdjęcie, krótka biografia)


 • Zorze Onaliah

  Nazwa: Piastowska Krew dla Nowej Polski
  Skrót: PKNP, Nova Polska
  Logo:
  Ideologia polityczna: Nacjonalizm Piastowski (Nacjonalizm uznający Kaszubów, Polaków, Ślązaków oraz innych mieszkańców Polski za Piastowczyków czyli dziedziców Piastowskiej Ojczyzny!), Laicyzm(Tak bardzo są Laiccy że aż chcą Świętego Stanisława wyrzucić z katolicyzmu, chyba wiecie za co :P), Eurosceptyzm,Anty Demokratyzm
  Poglądy gospodarcze: Kapitalizm Państwowy
  Lider: Jurand Obodryt
  image
  Urodzony w Berlinie w 1968 roku, Jurand Obodryt był synem Polki Natalii Obodryt. Swojego Ojca nigdy nie poznał, wie tylko że w czasie ciąży opuścił jego matkę. Uczył się we Wrocławiu całe swoje dzieciństwo. Na 3 lata został zmuszony do służby w Wojsku PRL. W 1990 roku wstąpił do Samoobrony jednak szybko z niej odszedł oraz wstąpił do ONR-u. W 2001 Odszedł z Organizacji ze względu na “Poziom Ignoracji” W tym późnym wieku zdał Studia z Politologii oraz języka Mandaryńskiego. Swoją Partię założł w 2015 roku. Jest on bezdzietnym kawalerem posiadającym 3 Koty; Puszka, Rudego i Gierka


 • Stowarzyszenie Umarłych Bohaterów Akademia Magów

  Nazwa: Rozwój i Porządek
  Skrót: RiP
  Logo: Załóżmy, że jeat to wersja rysunkowa a na dole jest nazwa partii.
  image
  Ideologia polityczna: Narodowy konserwatyzm, autorytaryzm, solidaryzm, w polityce międzynarodowej Europa Ojczyzn; część członków (frakcja radykalna) opiewa także za rewanżyzmem, antykomunizmem i odzyskaniem Kresów Wschodnich.
  Poglądy gospodarcze: Kapitalizm państwowy, autakria, nacisk na nowoczesne technologie oraz kontakty gospodarcze z Europą Środkowo-Wschodnią.
  Lider: Konstanty Honderski
  Łukaszenka i ten grubas z holiud
  (po lewej; siedzi koło swojego brata Józefa, byłego aktora kina akcji)
  Ten niezwykle podobny to ostatniego dykatora Europy człowiek urodził się w 1960. Studiował inżynerię na UW, gdzie następnie został profesorem. W wyniku działania w Solidarności został pozbawiony stanowiska i internowany. Twierdząc, że NSZZ zdradziło naród polski, skręcił w prawo. W 1993 został posłem z KPNu, a następnie, w 1997, z ROPu. Późnieł odszedł z polityki, do teraz.


 • Przypadki z Vasira Lake

  Nazwa: Novus Popularis Regiminis Poloniae/Nowa Demokracja Polska
  Skrót: NPRP/NDP
  Logo: flag.png
  Ideologia polityczna: Centryzm kulturowy, Demokracja-Korporacyjno-Prezydencka, Solidaryzm, Nacjonalizm, Eurosceptyzm, Narodowy-Egoizm, Pacyfizm-umiarkowany, Izolacjonizm-umiarkowany i Anty-Komunizm.
  Poglądy gospodarcze: Kapitalizm Regulowany, Korporacjonizm, Protekcjonizm, Autarkia i Kapitalizm Państwowy.
  Lider: Zygmunt Kotlarz

  Urodzony w 1984, więc na logikę posiada 35 lat. Studiował na uniwersytecie jagielońskim prawo po ukończonym liceum humanistycznym. Podczas swej nauki wydał także kilkadziesiąt renomowanych powieści fantasy, science-fiction i dotyczące obecnej sytuacji politycznej. Większość sprzedała się wyśmienicie. Podczas studiów pracował jako asystent wielu polityków np. Lecha Wałęsy, Janusza Korwina Mikke i Wielu wielu innych. Po długich rozmyślaniach stwierdził, że żadna z obecnych partii nie pomogła swojemu narodowi, więc postanowił sam wcielić w życie idee, które sam wymyślił. Obecnie także ma pod sobą popularną kancelarię prawną.


 • Żelazne Koryto Mistrz Gry

  Wszyscy akcept jak coś, tylko musimy ogarnąć więcej ludzi bo Igraszki ded mocno


 • Przypadki z Vasira Lake

  Można pisać postulaty?


 • Żelazne Koryto Mistrz Gry

  Można


Log in to reply