Najważniejsze informacje


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  Zun-3 jest niedużą (średnica ~10000km), rozgrzaną planetą o wysoce skondensowanym jądrze. Otoczona przez osobliwe dwa pierścienie, złożone głównie z kamieni i śmieci, od wielu lat orbituje odłogiem, opustoszała.

  Ponad nią znajduje się Kazamata XIII, lokalna baza. Niegdyś była to jedynie placówka badawcza, dziś pełni także rolę ważnego węzła komunikacyjnego na obwodnicy galaktyki. Przez Kazamatę przepływa spory tabun ludzi, naukowców, wojskowych, ale nierzadko także turystów czy handlarzy.

  Placówka badawcza miała rozmach badać niegdyś cały układ planetarny, w którym się znajduje, jednak teraz, że względu na cięcia budżetowe i spadek priorytetu badawczego, ograniczona jest do badania Zun-3.

  [CDN]

  UWAGA! NA CZAS NIEOKREŚLONY KAZAMATA ZOSTAJE ZAMKNIĘTA! NIKT NIE MOŻE OPUŚCIĆ BAZY ANI DO NIEJ WEJŚĆ. DO CZASU WYJAŚNIENIA SPRAWY WSZYSCY OBECNI MUSZĄ POZOSTAĆ NA TERENIE BAZY!

  Początkowa panika przerodziła się w zbiorowe niezadowolenie, szczególnie przejezdnych, którzy nie załapali się na pokoje i zmuszeni byli zamieszkać w swoich, nierzadko niewielkich pojazdach. Część rozbiła namioty. Ogółem, stworzył się ogromny bałagan, który ciężko było skontrolować.

  Sporo osób nie miało początkowo pojęcia o co chodzi, a sztab generalny Kazamaty zapragnął utrzymać ten stan. Czy jednak się to uda?


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  Stan gry

  Dzień 3

  Aktywni bohaterowie:
  Thane (Kuba)
  Kayman (Kuba)
  Negan (Bulwa)

  Nieaktywni bohaterowie:
  Dylan (Rudy)
  Sebastian (cedell)
  Nikolai (cedell)
  Joseph (Stópka)
  Alexander (degant)
  Erion (bulorwas)
  Meren (Hejter)
  Emil (Maxwell)
  Markus (Radio)
  Rusłan (Dante)
  John (Wiewiór)

  Porzuceni bohaterowie:
  Max (Maks)
  Erd (DaBezdTEM)


 • Black Wonderland Mistrz Gry


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  Z tego co mówią plotki, Kazamata XIII jest i była placówką rządową i to właśnie rząd miał ograniczyć działania badawcze że względu na oszczędność. Słyszano, że badania układu Zun nie przynosiły zbyt wiele efektów i dlatego je ograniczono.


Log in to reply