Zarys kart postaci


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  Domyślam się, że niejeden z was będzie miał od razu własną koncepcję na temat swojej postaci. Zawarłam tutaj jedynie kilka propozycji. Nadmieniam jednak, że skopiowanie tego opisu jest zbytnim pójściem na łatwiznę.

  HANDLARZ
  Zatrzymałeś się na terenie Kazamaty, by sprzedać swój towar. Rozłożyłeś swój kram w strefie B hangaru, co nieco udało się sprzedać, ale zamknięcie się wrót uniemożliwiło ci opuszczenie Kazamaty.

  AUTOSTOPOWICZ
  Z sobie znanych przyczyn podróżujesz na gapę, a załoga statku któym przybyłeś, niekoniecznie musiała być tego świadoma. Planowałeś umknąć kontroli i pojechać dalej, jednak coś pokrzyżowało ci plany. Uważaj na siebie.

  PILOT TRANSPORTOWCA
  Czy muszę mówić, jak wkurzony jest twój przełożony, gdy słyszy, że jego transport się opóźni?

  WYCIECZKOWICZ
  Zapracowałeś sobie w ten czy inny sposób na obiecującą wycieczkę po jednym z przyjaźniejszych układów w tej części galaktyki. Twoje urlopowe plany pokrzyżował jednak przymusowy postój na imponującej, lecz niezbyt ciekawej bazie.

  NAUKOWIEC
  Oto przybyłeś na Kazamatę, by zgłębiać tajemnice kosmosu. Być może odbywasz jedynie staż albo jednak planowałeś tu pozostać, jednak zgromadzony tu tłum zaburza twój komfort pracy.

  WIĘZIEŃ
  Twój transport, którym zmierzałeś ku dotychczas nieuchronne odsiadce, został uziemiony. Może los się do ciebie uśmiechnął i czas uciec.

  DZIENNIKARZ
  W Pogoni za sensacją, kompletnym przypadkiem jesteś w środku wydarzeń. Czyżby to była twoja szansa na awans i wspaniały materiał?

  WOJSKOWY
  Nie ważne, czy znalazłeś się tu przejazdem czy też Kazamata jest twoim nowym miejscem pracy, czujesz obowiązek zająć się tą sprawą morderstwa. Jest tu zbyt wiele cywili.


Log in to reply