Brama wejściowa


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Gdyby to był Wiek Pary, to mogliby przejść do szlacheckiej, bo bogaci lubią jak coś się świeci, ale tu bogaci lubią to co znane i tradycyjne, a skoro nie wiadomo o tym prawie nic, to wolą nie ryzykować i nie trzymaliby tego u siebie. No, nie trzymaliby tam nic, bo niewolnictwa w tej części miasta nie ma co innego w Przemysłowej.
  I nie wiem czy będą gdzieś, bo nie pasują mi jako taka zwykła, codzienna rasa. No i przekręciłeś nazwę… To Zakon Inkwizycyjny. I nie wiem czy dam, na pewno jako NPC w galerii to nie.
  Skoro ludzie się tym interesują, to mogą mieszkać w domach wynalazców w Przemysłowej.
  Populacja nie ma być stricte znana i podana szczegółowo. Na około. Duża, mała, średnia, przyrost i może ich ogólne zachowania, jeśli mają. Czy są agresywni, pokojowi, coś takiego.
  No te cechy charakterystyczne to wewnętrzna… Czytałeś lub zrozumiałeś informacje w ogóle? • This post is deleted!

 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Łah. Oni to w już w ogóle nie przyjmą czegoś takiego i nawet będą to chętnie mordować, bo złe, nieznane i zna magię. • This post is deleted!

 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  W jakim sensie?


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Bro wyjaśnił. Król by nie chciał, bo po co? • This post is deleted!


 • Zagubieni
  Zagubieni to ciekawa “rasa” wśród swoich  przedstawicieli mają nawet Taurenów i harpie jeśli wierzyć plotkom. Opowiedzmy o konkretach niewadomo czy mogą “umrzeć” od starości skąd się biorą a większość ma różne cechy charakterystyczne. Ale teraz przejdźmy do rzeczy o których wiemy żaden Zagubiony nie posiadał wspomnień o poprzednim życiu całe ciało jest lekko przeźroczyste i świeci a dodatkowo może mieć różny kolor w zależności od osobnika. Ich “skóra” jest jak mocna guma a środek ciała ma konsystencję galaretki .“Żyją” dzięki specjalnemu kryształowi który może być umieszczony od klatki piersiowej aż do czaski. Umarli nie posiadają narządów płciowych a mężczyźni występują u nich dużo częściej .Wszyscy potrafią używać magii wewnętrznej. Działa to tak że w tej galarecie mają specjalny płyn który ludzie mają w żyłach a w jednym krysztale mają niezwykle zagęszczenie tego płynu .Lecz jeśli będą z magią przesadzać ich ciała będą powoli znikać aż zostanie sam kryształ wtedy muszą też w tym stanie czekać aż się zregenerują .Słabości też mają różne lecz większość jest wrażliwych na Ogień i lód chociaż chodzi bardziej o temperature w wysokiej ich ciało się topi a niskiej kruszy a woda osłabia ich skórę. Wszystkie są odporne na pioruny .
  Zagubieni nie są tępieni jak inne rasy ale to raczej przez ich rzadkość bo ich populacja jest strasznie mała są badani przez naukowców i magów a przez zwykłych ludzi są uważani za dziwnych choć ciekawych a przez szlachtę za sługi demonów infiltrujących miasto. Przyrost mają niezwykle chaotyczny i nie da się go określić. Większość jest pokojowa a na początku kiedy nie mają wspomnień i żadnej wiedzy o świecie łatwo ich manipulować. Muszą jeść by uzupełniać ten płyn do magii wewnętrznej.
  Przepraszam za nieład w moim pisaniu


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  niewadomo […]skąd się biorą a większość ma różne cechy charakterystyczne.

  Pisałem, abyś podał przynajmniej jakieś plotki na temat ich pochodzenia, abym miał jakieś poszlaki co do wymyślenia tego wszystkiego, skoro ty nie chcesz podać konkretów… No i usuń ten fragment o cechach charakterystycznych, bo już było uzgodnione, że można pod to podpiąć magię wewnętrzną…

  Działa to tak że w tej galarecie mają specjalny płyn który ludzie mają w żyłach
  a w jednym krysztale mają niezwykle zagęszczenie tego płynu

  Działanie tego możesz skrócić do opisania, że cali są z żółtego płynu charakterystycznego dla osób z tą magią, a takim ich źródłem i odpowiednikiem serca u ludzi (pod względem tejże magii) jest wspomniany kryształ.

  .Słabości też mają różne lecz większość jest wrażliwych na Ogień i lód chociaż
  chodzi bardziej o temperature w wysokiej ich ciało się topi a niskiej kruszy a woda osłabia ich skórę. Wszystkie są odporne na pioruny .

  Teraz mi się przypomniało. Nie musisz pisać o odpornościach i wrażliwościach na żywioły, jakby był to jakiś rpg gdzie takie statystyki mają Zwyczajnie napisz, że skrajne lub wysokie i niskie temperatury są dla nich zabójcze. No i nie wiem czemu podałeś akurat pioruny, tym bardziej że elektryczności tutaj nie ma.

  a przez szlachtę za sługi demonów infiltrujących miasto.

  Tu to przesadziłeś. Rozumiem, czasy mniej więcej renesans przebity z rewolucją przemysłową, a oni sami lubią tradycje, ale bez przesady. Nie mają to być tradycje pogańskie… Zmień to na zwykły brak zaufania do nieznanego.

  Raaczej tyle, ewentualnie potem coś jeszcze dopiszę. Mój sposób sprawdzania jest strasznie chaotyczny…

  A, chyba napiszę na nowo wewnętrzną, bo teraz przeczytałem i widzę, jak kijowo to opisałem… • Poprawie i jeszcze mi ta magia wewnętrzna wygląda jak quirk z bnha


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Fajnie, że to porównanie powiedziało mi wszystko i na pewno wiem o co ci chodzi, nawet nie znając serii. /s


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Ah, losowa umiejętność, tak? Tym to ma być. Jedna, dowolna zdolność, która trochę zależy od tego, w jakim miejscu ciała się znajduje i może mieć przeróżne właściwości. W ręce pozwoli walić kulami ognia, w nogach biegać bardzo szybko, w głowie może pozwolić na telekinezę i tym podobne, zależnie od gracza. Parę osób ze spisu to ma. • Zagubieni
  Zagubieni to ciekawa “rasa” wśród swoich  przedstawicieli mają nawet Taurenów i harpie jeśli wierzyć plotkom. Opowiedzmy o konkretach niewadomo czy mogą “umrzeć” od starości i skąd się biorą (chociaż krążą pogłoski że są tworzeni przez bractwo a na kryształach mają mieć ich symbol oraz że jeden z nich który jest czerwony słóży im i ma gang w dzielnicy portowej ściągający haracz). Ale teraz przejdźmy do rzeczy o których wiemy żaden Zagubiony nie posiadał wspomnień o poprzednim życiu całe ciało jest lekko przeźroczyste i świeci a dodatkowo może mieć różny kolor w zależności od osobnika. Ich “skóra” jest jak mocna guma a środek ciała ma konsystencję galaretki .“Żyją” dzięki specjalnemu kryształowi który może być umieszczony od klatki piersiowej aż do czaski. Umarli nie posiadają narządów płciowych a mężczyźni występują u nich dużo częściej .Wszyscy potrafią używać magii wewnętrznej. Działa to tak że w całym ciele mają żółty płyn charakterystyczny dla ludzi w tą umiejętnościom a odpowiednikiem serca jest kryształ.Lecz jeśli będą z magią przesadzać ich ciała będą powoli znikać aż zostanie sam kryształ wtedy muszą też w tym stanie czekać aż się zregenerują .Słabości też mają różne lecz większość jest wrażliwych na temperature w wysokiej ich ciało się topi a niskiej kruszy a woda osłabia ich skórę.Zagubieni nie są tępieni jak inne rasy ale to raczej przez ich rzadkość bo ich populacja jest strasznie mała są badani przez naukowców i magów a przez zwykłych ludzi są uważani za dziwnych choć ciekawych a szlachta im poprostu nie ufa. Przyrost mają niezwykle chaotyczny i nie da się go określić. Większość jest pokojowa a na początku kiedy nie mają wspomnień i żadnej wiedzy o świecie łatwo ich manipulować. Muszą jeść by uzupełniać ten płyn do magii wewnętrznej.
  Przepraszam za nieład w moim pisaniu


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Lepiej napisz fragment z tym gangiem, bo nie rozumiem o co chodzi z tym samozapłonem i gangiem w Portowej… • Trochę zmieniłem i poprawiłem


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Usuń kompletnie fragment o tym jednym z tą mocą i przejdzie. Mam już gotowe wyjaśnienie na tę rasę. • O to chodziło?


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Tia, o to. W zasadzie już się bałem, że nie zrozumiesz, bo zbyt ogólnie podałem tę informację… Za chwilę wrzucę poprawione do ras.


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Rasa dodana, opis wewnętrznej zmieniony. • widze że to żyje


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Hello.
  Mam zwyczajnie nieregularne tempo odpisów, jeśli o to chodzi. • nie lubię nieregularnego tempa odpisów • Tak, ja też, @Maxwell, rób następny odpis 🗿


 • Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

  Zawieszam Miasto na czas nieokreślony. Uważam, że średnio mi się udało pod względem świata. No i kiedy wróci wena/zniknie leń/inny powód zastoju, to żeby też mieć mniej zaległości, które by mi nie dawały spokoju i stwarzały dylemat od czego zacząć…
  Zapraszam do Wieku.


 • Metro 2035

  Zdrowia i szczęścia użytkownikom tego PBFa w te święta! Dobrze spędzonych dni, motywacji i wielu pomysłów życzy Radio!

  jjd


Log in to reply