Bohaterowie


 • Mistrz Gry

  Te kilka osób które wzbiło się na wyżyny swoich możliwości i osiągnęło perfekcje w swojej sztuce ma prawo nazywać się bohaterami. To najlepsi z najlepszych, prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. W przeciwieństwie do najemników, ci są rzadcy i wierni tylko jednemu panu. Mają swoje wady i zalety, a czasem nawet własne, ukryte agendy, ale pomoc jaką oferują często jest nieoceniona.


 • Mistrz Gry

  Imie: Mirkog Ragnheidsonn
  Rasa: Zwierzoludź
  Wiek 24
  Pochodzenie: Kurdiliat
  Przynależność: Dotenard
  Historia:
  Mirkorg jest synem Ragnheida, słynnego wielkiego wodza Kurdiliatu. Ojciec nigdy nie szanował swojego syna, który wolał siedzieć z nosem w książkach niż zajmować się wojaczką. Teoretycznie miał ku temu powody, wszak wykazywał duże predyspozycje magiczne. Jednakże wodza to nie zadowalało i pastwił się nad swoim dzieckiem. W końcu młody nie wytrzymał i zaczął planować swoją wielką ucieczkę. Bardziej niż na nauce kriomacji interesował się konstrukcją portali. Metodą prób i błędów udało mu się zaprojektować portal który potrafiłby go wysłać na odległość większą niż jakikolwiek inny wcześniej. Niestety nie był wstanie go zbudować go ani po cichu, ani bez pomocy kogoś z zewnątrz. Tutaj pojawiła się Morgana Vozeni, Wielka Rektorka Dotenardu, oraz Histhalii, elfia druidka którą ojciec kupił na targu niewolników. Rektorka zgodziła się skonstruować wyjście portalu, a dzięki mocy druidki, mógł zbudować wejście. W dniu w którym uciekł rozegrała się wielka bitwa, w której po jego stronie stanęli banici i dezerterzy z innych plemion, którzy szukali sposobności do zabicia jego ojca. Ten przeżył, mimo że portal został tak skonstruowany by wylecieć w powietrze po użyciu.
  Teraz Mirkog przebywa na uniwersytecie i spłaca swój dług wobec niego, służąc mu swoimi badaniami na temat teleportacji i wiedzą o dalekim południu.
  Umiejętności:
  Mimo młodego wieku jest bardzo obeznany w inżynierii portali. Jest również przyzwoitym kriomantom.
  Towarzysze: Brak
  Wygląd
  text alternatywny
  Dodatkowe informacje
  Brak


Log in to reply