Kompanie Najemników


 • Mistrz Gry

  W Onaliah roi się od psów wojny, tylko czekających na kolejne zlecenia od możnych chcących się pozbyć jakiś problemów. Cześć z nich uzyskuje reputacje i prestiż lepszy od regularnych armii niektórych państw. Te przedstawione poniżej to właśnie jedne z tych, które wybiły się na szczyt i są zatrudniani przez najpotężniejszych. Oto kilka podstawowych informacji:

  Nazwa Każda musi mieć jakąś.
  Symbol Coś prostego, ale rozpoznawalnego
  Dowódca Dowódca każdej bandy liczy się jako bohater i czasem bywa że faktycznie nim jest
  Charakter Klasyczny od Praworządnego Dobrego, do Chaotycznego Złego. Od tego zależą akcje na jakie pozwalają sobie wojownicy.
  Reputacja Najważniejsza rzecz dla każdego najemnego zabijaki, oraz jego potencjalnego pracodawcy. Składa się na nią skuteczność oraz wierność kompanii.
  Status Komu obecnie służą, lub gdzie przebywają jeśli są wolni.
  Stan Ile obecnie jednostek służy pod ich chorągwią/banderą. Liczba często spada podczas działań wojennych i rośnie gdy akurat nic nie robią.
  Historia Krótkie CV. Informacje na temat tego jak powstali oraz kilka referencji od zadowolonych klientów.
  Cena Zawszę są dwie, jednorazowa za rekrutacje i turowa za utrzymanie. Ta pierwsza zawsze będzie wynosić tyle samo, druga zależy od ilości wojsk jakie obecnie posiadają. Naturalnie można się targować.
  Dodatkowe informacje Wszystko co wpływa na warunki podpisania kontraktu

  Zasady wynajmu są proste, wystarczy że napiszecie ofertę w handlu. Naturalnie możecie się targować, w końcu są rzeczy cenniejsze od pieniędzy. Czasem przybycie do twojego państwa może trochę zająć, zależnie od państwa w jakim się znajdują w chwili przyjęcia zlecenia oraz czy będą musieli przejść przez teren wroga by się do ciebie dostać, przez co w pierwszej turze mogą być mniej efektywni.
  Jeszcze jedna sprawa, choć dość oczywista: Jeśli nie będziesz wypłacalny, nie będą za ciebie walczyć. Zależnie od reputacji mogą nawet przejść nawet na stronę wroga, jeszcze zanim przestaniesz im płacić.

  Nazwa

  Symbol

  Dowódca

  Charakter

  Reputacja

  Status

  Stan

  Historia

  Cena

  Dodatkowe Informacje


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Wielka Inkwizycja
  Symbol
  Czarny dekret na niebieskim tle
  Dowódca
  Inkwizytor Kalestia de Parenaux
  text alternatywny
  Charakter
  Praworządny Dobry.
  Reputacja
  Niemal legendarna. Zawsze walczą do samego końca. Pracodawcy, lub jego skarbca.
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają gdzieś na Oceanie Oczu
  Stan
  Okręt flagowy de Parenaux “Ostatni dzień wojny”, 30 fregat, 20 galeonów, 20 transportowców, 10 monitorów, 10 kaperów. 6000 Strzelców Inkwizycji, 5000 Szermierzy Inkwizycji
  Historia.
  Legenda najpotężniejszej bandy najemników w Onaliah sięga już czasów tuż po Boskiej Wojnie. W spustoszonym dziesiątkami bitew świecie szybko znaleźli się tacy, którzy chcieli zarobić na krzywdzie wdów i sierot żołnierzy. Ten trend szczególnie odbił się w regionie Ostrza, które to oberwało najmocniej. Lokalni władcy często nie mieli ludzi zdolnych poradzić sobie z bandytami. Tu pojawił się pewien człowiek znany jako Mortimer Forgau. Były dowódca widząc co się dzieje w jego kraju, zebrał kilkunastu żołnierzy i utworzył coś co można nazwać “wędrownymi stróżami prawa”. Za kilka groszy pozbywał się problemu rabusiów na traktach czy obozowisk łotrów. Im dalej w las tym coraz więcej żądnych sprawiedliwości wojaków dołączało do Forgau. Tak właśnie powstała Wielka Inkwizycja. Przez wieki świadczyła usługi najemnicze wszystkim potrzebującym. Oczywiście nie za darmo. Miała ona kilka spadków formy na przestrzeni dziejów, ale obecnie jest ona niezaprzeczalnie najlepszą kompanią na świecie! Sama Inkwizytor de Parenaux słynie ze swojej praworządności, umiejętności i oczywiście piękna. Jest w posiadaniu potężnego artefaktu.- Marteaudora. Dwuręcznego morgensterna siejącego zniszczenie w sercach i kościach wrogów najemniczki.
  Cena
  12500g + 3000g za turę.
  Dodatkowe Informacje
  Zwykli dawać 5% zniżki dla państw które bronią się przed silniejszym.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Kompania Strzelecka Starego Woltemora
  Symbol
  Dwie skrzyżowane flinty
  Dowódca
  Woltemor “Stary” Ufengart
  text alternatywny
  Charakter
  Praworządny neutralny.
  Reputacja
  Dobra. To solidni żołnierze na których można polegać.
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają w Greshat
  Stan
  4000 Blodenstarfskich strzelców; 150 lekkich kolubryn.
  Historia
  Jak większość najemników, Woltemor zaczynał od profesjonalnej służby wojskowej. Był on naturalnie strzelcem wyszkolonym na blodenstarfską modłę. Wszyscy wróżyli mu wielką karierę, może nawet pozycje marszałka. Atoli pewnego dnia odszedł on z armii, tak po prostu. Powiedział że “Nie może więcej służyć swojej ojczyźnie. Nie po tym co zobaczył.” Nigdy nie powiedział co to było, jednak od tej pory nigdy nie wrócił do swojego kraju. Zebrał on kilku swoich ludzi i ruszyli w świat, z czasem zdobywając nowe kontakty i powiększając swoją prywatną armię do obecnego stanu.
  Cena
  6000g + 1200g co turę.
  Informacje dodatkowe
  Nigdy nie przyjmą zlecenia od Blodenstarf i nie będą walczyć przeciwko niemu.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Groteskowy Cyrk von Grimharta
  Symbol
  Czaszka w czapce błazna
  Dowódca
  Vivaldi von Grimhart.
  text alternatywny
  Charakter
  Chaotyczny Zły
  Reputacja
  Nie można narzekać na ich efektywność, gorzej z moralnością
  Status
  Wolny, obecnie przebywają w Viservanii
  Stan
  50 Arlekinów, 150 Treserów, 2500 Dzieci Nocy (Różne rodzaje)
  Historia
  Cyrk to wspaniałe miejsce. Można pośmiać się z wygłupów klaunów, zachwycić się pokazami akrobatów i siłaczy oraz obejrzeć niesamowite zwierzęta z odległych krain. Taki cel przyświecał młodemu ongiś Vivaldiemu. Chciał podróżować po świecie ze swoją trupą i zabawiać prostaczków. Co poszło nie tak? Podczas jednego z pokazów jedno z Dzieci Nocy z których to wampir słynął uciekło z klatki i wyruszyło na łowy. Tak się akurat złożyło że bestia trafiła na obozowisko zbirów nękających okolice. Gdy wieść gruchnęła zachwycony miejscowy lord zaoferował Grimhartowi wynajęcie jego bestii do kilku spraw wymagających użycia przemocy. Mężczyzna długo się wzbraniał, ale że ostatnio bardzo ciężko było mu wyjść spod kreski, zgodził się. Od tamtego czasu Groteskowy Cyrk częściej rozrywał publikę szponami niż śmiechem aż stał się pełnoprawną bandą najemników.
  Cena
  5000g + 1000g co turę
  Dodatkowe Informacje
  Kiedy nie walczą, wciąż spełniają swoją oryginalną rolę cyrku, poprawiając morale żołnierzy z którymi obozują.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Wesoła Banda Rothga Mordopyska
  Symbol
  Rogata czaszka przebita młotem i toporem
  Dowódca
  Rothg Mordopysk
  text alternatywny
  Charakter
  Chaotyczny Neutralny
  Reputacja
  Poza tym że Rothg ma w zwyczaju drażnić swoich pracodawców lubieżnymi propozycjami? Całkiem dobra.
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają w Kurdiliacie
  Stan
  20 Drakkarów, 500 Krótkorogich, 1000 Czempionów
  Historia
  Jakkolwiek nie można odmówić Kurdulatowi surowego piękna, to monotonia śniegu i kamieni każdemu może się znudzić. Jedną z takich osób był właśnie Rothg. W młodym wieku został wodzem swojego niewielkiego klanu, jednak jego ambicje były o wiele większe niż to. Chciał zostać Wielkim Wodzem zjednoczonych plemion, ale do tego potrzebował środków, a te były na północy. Zebrał więc hordę wiernych sobie wojowników, wpakował ich na drakkary i przepłynął przez Gradowe Morze. Tak wyszło że przybił akurat do Dotenardu, gdzie zobaczył zupełnie inny świat. Nowe kolory których próżno szukać na lodowych pustkowiach, dziwna strawa o niesamowitym smaku i piękne kobiety i to bez futra! Za to zboczenie często był szykanowany przez innych wodzów, ale szybko rozprawiał się ze wszystkimi szydercami. Po jakimś czasie coraz mniej rabował i rzadziej wracał do ojczyzny, aż pewnego dnia zupełnie zrezygnował ze starego życia i obwieścił się “obywatelem świata”. Od tamtego czasu pływa wzdłuż wybrzeża kontynentalnej części Onaliah i oferuje usługi swojej skromnej hordy lokalnej władcą w zamian za trochę złota i luksusów do których ostatnio przywykł. .
  Cena
  2500g + 500g na turę
  Dodatkowe Informacje
  - - -


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Inżynierzy Lirika
  Symbol
  Skaveński trójkąt zrobiony z flint.
  Dowódca
  Lirik z klanu Hexak
  text alternatywny
  Charakter
  Chaotyczny neutralny
  Reputacja
  Pozytywna, choć machiny czasem szkodzą tak wrogowi, jak i sojusznikowi.
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają w Skavilli.
  Stan
  989 Skaveńskich niewolników. 823 skaveńskich strzelców. 320 Inżynierów Bojowych, 48Skaveńskich dział. 8 „Prototypów”
  Historia
  Skaveni, przynajmniej ci ze Skavilli, kochają wynalazki. Niezależnie czy mówimy o broni masowego rażenia, czy o prostym udogodnieniu codziennego życia. Są jednak tacy którzy swoje życie poświęcili tym pierwszym projektom. Jednym z nich był właśnie Lirik. Prawdopodobnie przez ciężkie dzieciństwo bardzo chciał tworzyć rzeczy które potrafią niszczyć. No i robił, oraz był w tym bardzo dobry. Dostał się nawet na inżynierię na Uniwersytecie Skavillskim. Byłby bez wątpienia jednym z najlepszych absolwentów w historii, gdyby nie to że jeden z jego wynalazków, halabarda bojowa, przecięła na pół jego profesora. Został on wyrzucony z uczelni. Przez krótki czas był nawet wojsku, ale i stamtąd został usunięty. Ruszył więc w świat razem z grupą podobnych sobie fascynatów i trudnił się różnymi zajęciami. Szybko odkrył, że istnieje duże zapotrzebowanie na najemne wojsko, a szczególnie takie nowoczesne. Koniec końców utworzył swoją własną bandę i przy pomocy dziwnych i groteskowych maszyn walczą na wszystkich frontach świata
  Cena
  5000g + 1000g co turę.
  Dodatkowe Informacje
  „Prototypy” są jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz która cię zabije. Różne maszyny różnie sprawdzą się na polu bitwy. Inne dobrze, drugie gorzej.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Lekko używane machiny Bogdana.
  Symbol
  Czerwony trebusz na białym tle
  Dowódca
  Bogdan Przedrzecki
  text alternatywny
  Charakter
  Praworządny neutralny
  Reputacja
  Solidna. Jeszcze nikogo nie zawiódł, choć mówi się że część jego katapult była klepana…
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają w Wolanii.
  Stan
  250 inżynierów, 100 skorpionów, 100 katapult, 50 trebuszy, 50 balist, 50 falkonetów, 25 moździeży.
  Historia
  Nie tak dawno temu Wolanią rządził szalony król Witold III. Jego największą obsesją był Mur, którego nienawidził jak niczego innego na świecie. Często szedł pod niego i kilofem tłukł w pradawne obwarowania, ku rozbawieniu zakonników. Pewnego dnia zlecił młodemu wtedy inżynierowi, Bogdanowi, stworzenie prawdziwej armii złożonej z samych maszyn oblężniczych. Dniami i nocami pracował nad spełnieniem zachcianki króla. Przygotował dla niego pokaźną kolekcje broni… której ten nigdy nie zobaczył. Zmarł nagle w „tajemniczych okolicznościach”. Okazało się że państwo nie ma jak opłacić Przedrzeckiego, a że mówiąc delikatnie nie potrzebowali tyle maszyn, pozwolili mu je sobie zabrać. A po co jemu było tyle maszyn? Bez skutecznie próbował sprzedać je komukolwiek, nikogo nie stać na utrzymanie w dobrym stanie tylu machin. Dlatego, z braku lepszych możliwości postanowił je wynajmować, samemu załatwiając ludzi do obsługi i zajmując się konserwacją sprzętu. Jak widać żywot najemnika nie zawsze wybiera.
  Cena
  5000g + 1000g co turę
  Dodatkowe Informacje


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Horda Gościńcowa
  Symbol
  Czaszka z wbitymi dwoma toporami
  Dowódca
  Kolas z Burej Doliny
  text alternatywny
  Charakter
  Neutralny Zły
  Reputacja
  Na tyle dobra, na ile dobrą opinie może mieć banda złodziei, łotrów, gw**cicieli i morderców.
  Status
  Wolny. Obecnie przebywają w Crimetrze
  Stan
  2783 zawalidróg (walka wręcz), 1209 łotrów (walka na dystans) 8 rozklekotanych dział.
  Historia
  Grup bandziorów na świecie jest wiele i nic nie wskazuje na to że kiedykolwiek to się zmieni. Co się jednak stanie, jeśli połączą się oni we względnie zorganizowaną armię? To pytanie prawdopodobnie zadał sobie Kolas kiedy stworzył Hordę Gościńcową. Wzięła się ona z tego, że ludzi werbowali na gościńcach, wśród zawalidróg i łotrów. No i jest ich dość dużo. Taka ilość ludzi sprawia, że okupowanie jednej drogi czy napady na jedno i to samo miasto może niezbyt się opłacać, dlatego herszt bandy użył dwóch szarych komórek i ogłosił, że od tej pory są zbirami do wynajęcia. Któż by nie chciał skorzystać!
  Cena
  5000g + 1000g
  Dodatkowe Informacje
  Jakkolwiek żołnierze tej kompani to mięso armatnie, w dodatku nieświeże, to dość szybko powiększają swoje szeregi.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Zakon pełen smutku
  Symbol
  Biały krzyż na czarnej tarczy
  Dowódca
  Wielki Mistrz Rovalius Szary
  text alternatywny
  Charakter
  Praworządny dobry
  Reputacja
  Bardzo dobra
  Status
  Wolny. Obecnie przebywaja w Blodenstarf
  Stan
  1000 Braci Zakonnych, 500 Braci-Łuczników, 2500 Josterów (Ciężka kawaleria)
  Historia
  Dlaczego ten zakon jest pełen smutku? Jest kilka teorii. Po pierwsze i najpewniejsze, do zakonu są przyjmowane są przede wszystkim, jeśli nie tylko, osoby które coś straciły. Jest to nawiązanie do oryginalnych siedmiu wojowników, którzy w nieznanej bitwie “utracili jedną rzecz na jakiej im zależało”. Zakonnicy dobrze bronią swoich sekretów i odsłaniają tylko marny skrawek swojej dziwnej i tajemniczej historii. Inna teoria mówi, że to wina tego że jako jedyny z wielkich zakonów nie posiadają własnego terytorium, przez co wiodą oni życie nomadów. Nie jest do dla nich szczególnie trudne, znaczna większość ich jednostek to ciężcy konni kawalerzyści. Ostatnia teoria głosi, że ich smutek bierze się z braku wstawiennictwa któregokolwiek z bogów. Zakonnicy to wyznawcy wszystkich bogów Onaliah. Jakikolwiek nie byłby powód ich trosk, nie zmieni on faktu że to najlepsza najemna konna kawaleria na świecie.
  Cena
  8000g + 2000g co turę
  Dodatkowe Informacje
  Jeśli państwo jest religijne i walczy przeciwko heretykom, zakon nie pobiera opłaty turowej.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Bezbożna horda Ilmecujusza
  Symbol
  Głowa piekielnego ogara
  Dowódca
  Ilmecjusz z Madatory
  text alternatywny
  Charakter
  Praworządny zły.
  Reputacja
  Mówimy tu o armii demonów. Czy są skuteczne? Tak, nawet piekielnie skuteczne…
  Status
  Wolny. Miejsce pobytu nieznane
  Stan
  1200 Piekielnych ogarów. 3000 Impów-wojowników, 2300 Ifrytów, 150 Sukkubów, 25 Upadłych tytanów. 75 Piekielnych żółwi. 15 Deamonów.
  Historia
  Wiecie czym jest daemon? To demon który uzyskał wolność i bez żadnych ograniczeń może poruszać się po świecie śmiertelników. Większości sztuka ta udała się dzięki przechytrzeniu demonologa który je przywołał, albo poprzez schrzaniony rytuał przyzwania, przeprowadzony w piwnicy rodziców przez domorosłego maga. Tylko te najpotężniejsze i najbardziej zdeterminowane pokonały uzależnienie od Popiołu i odnalazły drogę na powierzchnie dzięki sile własnej woli. Jednym z nich był właśnie Ilmecjusz, stworzenie tak potężne, że siła impetu z którą wydostał się na powierzchnie zniszczyła niewielkie miasteczko w północnej, przedrytalnej Costalii. W ramach przeprosin nazwał się na część owej osady. Tysiące nowych doznań, zapachów, przyjemności dla świeżo zdobytego ciała i pożywki dla uwolnionego umysłu zaczarowały daemona. Atoli po kilkuset latach hedonistycznego stylu życiu każdego może powoli dopaść rutyna. Tylko jedna rozrywka sprawiała potworowi ciągłą przyjemność, niezależnie ile razy ją powtarzał - walka. W swojej wędrówce spotkał kilkanaście innych wolnych demonów których uczynił oficerami swojej nowej armii. Nawet po uzyskaniu wolności jego połączenie z Kotłownią było bardzo silne, dlatego razem z nowymi towarzyszami przyzwał on gigantyczną armię demonów. Mógł on spróbować zniszczyć świat i to bez problemu, ale szczerze go polubił przez te kilkaset lat w nim spędzonych. Wystawił więc swoją hordę na wynajem dla wszelkich zainteresowanych. Tylko głupi nie chciałby mieć własnej armii demonów!
  Cena
  10000g + 2500g co turę
  Dodatkowe Informacje
  Państwa religijne nie mogą go wynająć. Jeśli pobożność wynosi więcej niż 40%, gracz odczuje spadek zadowolenia zależny od ilości procent ponad limit, oraz pogorszą się jego relacje z państwami religijnymi.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Konieczność Obywatelska

  Symbol
  Hełm konkwistadora.

  Dowódca
  Wielki Konkwistador Marco de la Vionuli
  text alternatywny
  Charakter
  Chaotyczny dobry.

  Reputacja
  Dopiero co powstali, przez co na reputację muszą sobie dopiero co zasłużyć.

  Status
  Wolny. Przebywa w Miracji.

  Stan
  Galeon “Utopiony Zwierzolud”, 4 Brygi, 10 Pians, 25 Prostych Dział, 100 Miraciańskich Strzelców i 1500 Konkwistadorów.

  Historia
  Atak Zwierzoludzi odbił się szerokim echem nie tylko wśród władzy, ale też wśród zwykłych żołnierzy. Jeden z nich, do tej pory zwyczajny ludzki konkwistador z biednej kupieckiej rodziny, opuścił wojsko i rozpoczął zbiórkę pieniędzy wśród bogatszych, głosząc, że zamierza stworzyć własne wojsko, które nie uwierzy w obietnice dzikusów i sam, osobiście, będzie stał na straży prostych obywateli. Zbiórka przerosła jego najśmielsze oczekiwania, przez co mógł stworzyć spore oddziały. Jednakże, szybko wyszła na jaw gorsza strona de la Vionuli - zachciało mu się więcej złota, dlatego też wraz ze zwerbowanymi sobie ludźmi ogłosił się najemnikiem. I tutaj również jego perswazja uratowała mu skórę, gdyż nikt nie miał mu tego za złe. Dzięki temu, w niesamowitym czasie, powstała grupa najemnicza, która również zaoferowała dosyć niską cenę za swoje zasługi. Podobno, aż żal nie spróbować, skoro jest taka możliwość, prawda?

  Cena
  3500g + 1000g co turę.

  Dodatkowe Informacje
  Nie przyjmie zlecenia od przeciwników Miracii. Dowódca jest wielkim narycyzem i mówi się, że jest fanatycznie oddany swojej misji. Bez znaczenia, jaka by była.


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Aniołki Panny Grotesco. (by Vader)

  Symbol
  Para skrzydeł pod diademem.

  Dowódca
  Adrianna Grotesco.
  text alternatywny

  Charakter
  Praworządny neutralny.

  Reputacja
  Wykonuje bardzo dobrą robotę, ale sama dowódczyni jest niesamowicie wręcz dumna.

  Status
  Wolny. Przebywają w Dotenardzie.

  Stan
  300 Niebiańska Gwardia, 500 Święte Włócznie, 500 Białe Młoty, 10 Klerycy, 1000 Rycerze, 1000 Łucznicy.

  Historia
  Kilka lat temu w Soleth Vonar rodziła się nowa grupa najemników pod dowództwem Panny Grotesco. Niespełnione marzenia i chorobliwe ambicje uskrzydlonej kobiety sprawiły, że ta spróbowała swoich sił jako najemniczka, przyciągając uwagę państw anielską armią i wysoką ceną, jak i także innymi zasadami, na jakie ośmieliła sobie pozwolić Panna Grotesco. I chociaż niektórzy obawiają się takich kosztów, to ci, którzy spróbowali, są bardzo zadowoleni z jej usług. Aniołki Panny Grotesco stały się nie tylko dosyć wyjątkową grupą najemników.

  Cena
  8000 gessos + 2500g co turę

  Dodatkowe Informacje
  brak


 • Mistrz Gry

  Nazwa
  Zespół Noxa. (by Vader)

  Symbol
  Wzory runiczne (dokładny symbol jest widoczny na płaszczu Noxa).

  Dowódca
  Nox von Hurymini.
  text alternatywny
  Charakter
  Prawdziwie neutralny.

  Reputacja
  Światowa, Nox nigdy nie przegrał pojedynku z kimś… co innego jego zespół, który kilka razy został wybity co do nogi.

  Status
  Wolny. Przebywają w Soleth Vonar.

  Stan
  4000 Klanbraci, 1000 Ciężkozbroji, 500 Ognioplui.

  Historia
  Wielu zapewnie kojarzy Skavilię, jedno z państw Skavenów, dlatego też pewnie może się zdziwić, kiedy dotrze do niego informacja, że Nox jest Skavilijczykiem. Jego rodzina wywodzi się z farmerów szukających nowego startu w życiu po upadku Derenary, był jednym z wielu ludzi we wsi. Jednakże, jego wrodzone umiejętności, siła i wzrost sprawiły, że okoliczne władze się nim zainteresowały, przez co też zainwestowały w niego. Okazało się, że było warto, gdyż podczas swojej pierwszej wyprawy zagranicznej uśmiercił w honorowym pojedynku Wampira, zdobywając na nim artefakt. Później, przez lata zdobywał kolejne, a pancerz runiczny jedynie sprawiał, że stawał się coraz silniejszy. Dziś, posługujący się mieczem długim, potrafiący zmienić się w ducha Nox jest kimś porządanym na tle najemników. Za nim ruszyła cała banda Skavenów, którzy ponoszą srogie straty na polu walki, jednakże nikomu to nie przeszkadza. W końcu, uznano, że śmierć u boku Noxa to coś, czego mogą pragnąć najwięksi wojownicy. Wojska Noxa stanowią raczej dodatek do tego rycerza, którzy potrafi zrobić przeciwnikowi tyle, co niejeden Mag, chociaż sam osobiście żadnej magii nie zna.

  Cena
  7500g + 2500g co turę.

  Dodatkowe Informacje
  brak


Log in to reply