Steven Kowalsky


 • Terrible stench Soviet Dust Mistrz Gry

  Imię: Steven
  Nazwisko: Kowalsky
  Płeć: Mężczyzna
  Wiek: 47 lat
  Czas startu: Dzień przed
  Zawód: Emerytowany Żołnierz
  Zalety:
  *Wysoka siła (F)
  *Wysoka inteligencja(§)
  *Hart Ducha (§)
  Wady:
  *mała szybkość i zwinność, wysoki czas reakcji (F)
  *bycie słabym w walce wręcz (F)
  *słaby wzrok, słuch i węch (F)
  *bezpłodność (F)
  *Choroba wątroby (F)
  Umiejętności:
  *Umiejętność przetrwania i znalezienia pożywienia w dziczy lub trudnych
  *warunkach (Z)
  *Umiejętność posługiwania się bronią palną (Z)
  *Umiejętność dowodzenia grupą (Z)
  Ekwipunek:


 • Terrible stench Soviet Dust Mistrz Gry

  Co może robić emerytowany żołnierz przez całe dnie? Inni dorabiają sobie jako ochroniarze, inni na stacjach benzynowych, a jeszcze inni w ogóle nie pracują i zajmują się sobą. Ty należysz do tej ostatniej kategorii, bo pieniądze zawsze Ci starczają do końca miesiąca, a nawet jesteś w stanie sobie coś odłożyć. Jest już wieczór, a Ty wracasz swoim Dodge Chargerem z '70 roku do domu, ale nie zanosi się, że szybko wrócisz. Samochody przed Tobą zaczęły zwalniać, a Ty dostrzegasz w oddali stojące auta w korku. No ale co się dziwić? W końcu jest to autostrada i wielu ludzi wraca teraz do domu.


 • Dungeon Utopia Online

  Ze stoickim spokojem przyjąłem tą sytuację. Rozsiadłem się wygodnie w fotelu i nastawiłem radio na swoja ulubioną stację “Hard Rock Classics”. Przy pierwszych dźwiękach gitary wypuściłem powietrze z płuc. Próbowałem rozpoznać, jaki za utwór jest obecnie grany.
  //sorry że tak długo//


 • Terrible stench Soviet Dust Mistrz Gry

  Inni już nie. Niektórzy trąbią, a inni wychylają się ze swoich samochodów i drą się do siebie. Całe szczęście istnieje coś takiego jak radio i muzyka, bo można od tych wrzasków i trąbienia oszaleć. Włączyłeś radio wtedy, kiedy utwór już leciał, ale rozpoznałeś go niemal od razu. Nie jest to jakaś stara, klasyczna piosenka, ale najwidoczniej ktoś w rozgłośni radiowej chciał sobie to puścić.
  Kątem oka zobaczyłeś w lusterku, jak jakiś motocyklista przemyka się między samochodami i przejeżdżając obok Twojego samochodu, wyrwał lewe lusterko.


 • Dungeon Utopia Online

  -Co robisz, pedale! - wykrzyknąłem gdy ten odjeżdżał. Kuźwa, jak bardzo nienawidził tej pieprzonej młodzieży. Jeżdżąc na tych skuterach i innych elektrycznych hulajnogach jak chędożeni imbecyle, a potem dziwią się, że mają tysiąc złamań.
  -A weź się wywal - mruknąłem patrząc z goryczą na wyrwane lusterko.


 • Terrible stench Soviet Dust Mistrz Gry

  Jak powiedziałeś, tak się stało. Motocyklista po chwili uderzył w drzwi samochodu, które przed nim się otworzyły, a on sam poleciał kilka metrów do przodu i wylądował na pace pickupa. Kilka osób wybiegło ze swych samochodów, aby sprawdzić czy motocyklista jest cały i czy w ogóle żyje.


Log in to reply