Pokój Gotarda Mannerheima


 • Akademia Magów

  Izba w której egzystuje w czasie wolnym Gotard. Po wejściu, z lewej strony, znajduje się olbrzymi kredens na książki, zajmujący niemalże całą ścianę. W przestrzeni pomiędzy nim a ścianą na przeciw wejścia została upchnięta pojemna szafa na ubrania. Obydwa meble są z ciemnego drewna oraz masywnej budowy.
  Łóżko znajduję się na przeciwko drzwi, pod oknem. Koło niego usadowiona jest szafeczka nocna, w której to przetrzymywane są bibeloty i przyrządy szkolne. Do prawej ściany przyczepione jest potężne, dębowe biórko. Poza nim znajduje się tam fotel, ażeby podczas prac papierkowych możnaby sobie usiąść. Nad biórkiem wisi portret Carla Gustafa Mannerheima oraz godło Wysp Alandzkich.
  Ściany mają kolor purpury, a podłogę na środku pokoju przykrywa sporych rozmiarów dywan z motywem roślinnym.

  Gotard, z powodu zarwania nocki czytaniem jednej z lektur, dotychczas odsypiał. Dopiero przed chwilą wyrwał się z objęć Morfeusza, leżąc obecie w łóżku.


 • Mistrz Gry

  Leży w łóżku… I jego organizm wyraźnie mu mówi, że chciałby, aby w tej sytuacji pozostał jak najdłużej. Odczuwa suchość w gardle. Do tego coś z tyłu głowy mu mówi, że miał jakiś ciekawy sen, którego jednakże nie zapamiętał ani trochę. No cóż - pomijając potrzebę napicia się czegoś, jest w wyjątkowo przyjemnym położeniu i nic nie wskazuje na to, żeby miałoby się to w najbliższym czasie zmienić.


 • Akademia Magów

  Mmm łóżeczko. No ale cóż, pragnienie to pragnienie. Zmienił pozycję, siadając na swoim pięknym pojeździe do uciekania w krainę snów. Rozejrzał się po pokoju czy nie ma jeszcze wczorajszej wody. A to plastikowa butelka była, jak u niemagów. Niezbyt kunsztu czarodziejskiego, ale świat niestety idzie naprzód tą drogą. Dzień za dniem. No właśnie, jaki w ogóle dzisiaj dzień tygodnia?


Log in to reply