Akta Vaastii (Możliwe Fabuły do wzięcia)

• Miasto Nieszczęść Wiek Pary Mistrz Gry

Idąc za przykładem Vadera, sam stworzę sobie taki temat, tym bardziej że mam chociażby jeden pomysł. Zasady są proste:

1. W tym temacie gracz pisze jedynie jaką fabułę bierze, ewentualnie obiekcje lub inne zmiany, szczegóły się ugada na pw
    2. Będę na bieżąco pisał jaką kto wziął fabułę oraz informował o dodaniu nowych (w formach postów), jak i uzupełniał pierwszy post o kolejne, z informacją które wolne, a które nie.
    3. Jeśli na jedną fabułę będzie chciała pójść więcej niż jedna osoba, w miarę możliwości da się upchnąć więcej postaci, ale trzeba będzie to dobrze ugadać, przemysleć i dopracować.

Bunt w kopalni gnomów

Wolna

Na peryferiach kraju, w pewnej dość cennej kopalni, gnomy wszczęły rebelię. Stanowiły 90% personelu (100%, jeśli bierzemy pod uwagę tylko osoby wchodzące do kopalni), więc zbyt ciężkie to nie było. Do tego porwali tamtejszego dowódcę armii (okolica jest obfita w zbirów), co nie dość, że wystawia miejsce na ataki, to jeszcze pozbawiło żołnierzy dowództwa. Na miejsce ma zostać wysłany nowy dowódca ze swym oddziałem, który przejmie tam sprawę.
    Wymagania względem postaci:

• Nie może to być byle początkujący, musi być już parę lat na służbie w armii, do tego odpowiednia ranga dowódcy
    • Charyzma i wrażliwość (bez tego drugiego fabuła będzie jednoliniowa i dla mnie zbyt nudna, ale też nie musi być jakoś wyszukana, ważne żeby nie chciał od razu eksterminować gnomów)
    • Celem głównym postaci będzie uwolnienie zakładnika oraz jak najszybsze i najlepsze według niego rozwiązanie sprawy, aby kopalnia mogła dalej funkcjonować

Log in to reply