Państwa


 • Wrogie niebo Legion Dusz [Dark Dante] Stalowa Wola Zgniły świt Mistrz Gry

  TURA I

  Czerwony - Federacja Archipelagu Wysp Morza Zewnętrznego
  Wyspiarskie państwo, swą siłę budujące we flocie i kontroli zewnętrznych rejonów kontynentu. Skłócona z większością państw na stałym lądzie, wciąż drażniąc ich zbrojnymi wypadami i łupieniem statków kupieckich.

  Pomarańczowy - Królestwo Upadłej Dziewicy
  Gdy jedną z najpopularniejszych religii jest ta, która głosi niekalane poczęcia półboga, tutaj wierzy się, że o ile faktycznie kobieta była wybraną przez boga, to spłodziła ludzkie dziecko z mężczyzną, a dopiero potem niemowlę zostało wybrane przez boga na swego przybranego syna, by ten doradzał mu w rozwiązywaniu spraw typowo ludzkich. Przez to wrogo są do nich nastawieni praktycznie wszyscy, może poza wyjątkiem Federacji.

  Zielony - Khanat Czarnego Wilka
  Ustrój, w którym decydujący głos praktycznie w każdej sprawie ma tamtejszy kult. Jest to bardzo rasistowskie i agresywne państwo, gotowe rzucić się na każdego, kto wyznaje inną wiarę, by narzucić mu swoją lub ograbić z wszelkiego dobytku i zabić niewiernych.

  Różowy - Sułtanat Szakala
  Państwo będące pod tak silnymi wpływami Khanatu, że tylko oficjalnie jest suwerenne. Obecnie wykonuje praktycznie każdy rozkaz, bojąc się zbrojnej interwencji, mimo wyznawania tej samej wiary. Chociaż mocno osłabione, społeczeństwo zaczyna coraz głośniej mówić o zbliżeniu się do zachodnich państw.

  Żółty - Monarchia Przełamanego Półwyspu
  Długoletnie wojny z Khanatem ostatecznie doprowadziły do sporych utrat ziem i podzielenia państwa, gdzie teraz wbito klin i odcięto od siebie tereny państwa. Obecnie trwa rozejm, jednak nie wiadomo, kiedy ten na powrót rozgorzeje do wojny.

  Fioletowy - Republika Wolnego Kontynentu
  Bardzo liberalne państwo, które łączy pod sobą wiele dość autonomicznych regionów. Połączyli się, by ubezpieczyć się od ciągłych najazdów Federacji i ochronić przed spodziewaną wielką wojną z Khanatem. Dość wszechstronni, jednak wciąż słabi bojowo.

  Brązowy - Korona Czterech Kręgów
  Monarchia rządzona twardą ręką. Składa się z czterech państw, które połączyły swoje siły, jako że znajdują się w beznadziejnym położeniu, wciąż będąc atakowane przez sąsiadów w celach rabunkowych. Obecnie bardzo mocno inwestuje w armie ale przez braki doświadczonych oficerów, dysponuje marnymi siłami.


Log in to reply