[DROGA] Pasieka Amandy McGregor


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  Hodowanie pszczół w zimnym, górskim klimacie jest trudne, ale nie niemożliwe. Wystarczy zagonić do pracy nieco wytrzymalszy gatunek i zasiać kilka kwiecistych krzewów za posesją. Miód stąd cieszy się uznaniem w miasteczku i okolicach, więc pieniądze są raczej małym problemem. Szkoda tylko, że większa część dochodu idzie na alkohol…


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  avatar gulasz88 gulasz88

  “Kac morderca nie ma serca”, jak głosi stare przysłowie. Amanda właśnie wstała, w swoim chwiejnym kamperze, po kolejnej nocy spędzonej w towarzystwie swoich przyjaciół: Jacka Danielsa i Kapitana Morgana. Jak zwykle przyjęcie to skończyło się porannym bólem głowy, rozrywającym cię jak głodny wilk.


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  avatar Konto usunięte Konto usunięte

  Wywlekła się z łóżka przypominając martwą posturą bardziej homo erectus niż współczesnego człowieka. Półżywym krokiem poczłapała się do szafki w kamperze, gdzie powinny być stare płatki kukurydziane, wyciągnęła z półki niżej już dawno skwaśniałe mleko. Otworzyła tekturowe pudełko płatków, wlała do niego mleka i usiadła na łóżku. W dni takie jak te Amanda często zastanawia się, czemu nie urodziła się jako córka Huxleyów, zamieniłaby ledwo trzymającego się w całości kampera na prywatną wille, a zamiast niesmacznych płatków codziennie lokaj i szwedzki stół z homarami.
  -* Co za kuewskie życie - przeszło jej przez myśli, kiedy włączyła radio na bateryjki i wpychała do japy kolejną łyżkę płatków.


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  avatar gulasz88 gulasz88

  Radio było nastawione na stacje grającą rocka ( www.youtube.com/watch?v=ompevuR1644)..) Jedzenie czerstwych płatków zalanych kwaśnym mlekiem nie było najzdrowszą opcją, ale tobie i tak to nie zaszkodzi.


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  avatar Konto usunięte Konto usunięte

  Po pożywnym zagospodarowaniu racji żywnościowych wyrzuciła płatki za okno przyczepy, niech robaki się najedzą. Pora zaplanować sobie dzień, powinna w sumie wymienić olej w Chevrolecie, albo lepiej się nie oszukiwać, każdy powód jest dobry, by zobaczyć normalne dziewuchy w VL, które nie boją się brudu i są takie 8/10, albo może lepiej się ponownie nie oszukiwać…
  Każdy powód jest dobry, by pojechać do miasta, celem spotkania Jacka Danielsa i Kapitana Morgana
  W akompaniamencie rocka grającego wciąż w głowie, pomimo wyłączenia radia, Amanda ruszyła swój niezgrabny aczkolwiek seksowny tyłek z kupy blach, jaką przywykła nazywać domem. Wsiadła do Chevroleta, zapuściła rocka i z wystawionym jęzorem puściła się do warsztatu siostrzyczek O`Dead.


 • Black Wonderland Mistrz Gry

  avatar gulasz88 gulasz88

  Kiedy ktoś z własnej inicjatywy korzysta ze stworzonych przez ciebie lokacji. Zmiana Tematu!


Log in to reply