Przysięga Godnościowa

• Mistrz Gry

Inaczej pisząc regulamin tejże gry tyczący się zachowania przy naszym metaforycznym stole z metaforycznymi ludzkimi życiami jako żetonami którymi będziesz płacić za zwycięstwo w wojnie (lub wcale nie będziesz toczył wojen a budował gospodarkę ale w to wątpię).

1. Każdy gracz zobowiązany jest do zaznajomienia się z Przysięgą Godnościową jak i również Mechaniką Gry (Work in Progress for now)

2.Gracz zobowiązany jest przestrzegać zasady wymienione w Przysiędze Godnościowej oraz Mechanice Gry. W przeciwnym razie Mistrz Gry zostaje zmuszony do upomnienia gracza zaś nagminnego łamacza etyki oraz zasad czeka dosłowne wyrzucenie z gry.

1. Ignorantia iuris nocet ~ To że nie znasz zasad nie zwalnia ciebie z obowiązku przestrzeganie tychże zasad.

2. Zabronione jest rozmawianie o polityce współczesnej od 2001 A.d do końca świata na tej grupie. Macie tutaj gadać o fikcyjnej polityce tego świata a nie biadolić o PiS czy innych tematach dzielących ludzi na moje mądre plemię versus inni barbarzyńcy. Mam ciekawsze rzeczy od kłócenia się w czasie gry jak np. Epidemia Cholery dla “politykierów” :))))

3. Jest przyzwolenie na wyzywanie się między graczami jako element RP i lekkiego niezadowolenia jednak animozje osobiste muszą zostać chwilowe odłożone na bok więc dopominam się że nie jesteśmy tu dla dram. oczywiście nie sugeruję że nie możecie w ramach osobistych animozji wypowiedzieć komuś wojnę i zrujnować go, co to to nie.

4. GM rządzi grą. Jeżeli GM powie że słońce świeci na zielono to nie kwestionuj tego. (chyba że coś jest tak głupiego że trzeba to GMowi wytknąć lub łamie zasady.)

5. Mechanika Gry oraz Zasady mogą zostać zmienione w czasie gry o czym GM jest zobowiązany poinformować.

6. Formowanie zdań które mają formę udanej lub nie udanej akcji przez samego gracza są wzbronione. np:
      Wskoczyłam na stół i ściągnęłam spodnie przez co Wielki Zły Mafiozo odszedł na spotkanie z Ozyrysem a jego przystojny partner poszedł z moją postacią do łóżka i żaden z przydupasów nie wystrzelił na mnie kuli bo umarli na masowy zawał serca a i jeszcze spaliłam puszczę amazońską i z dupy wyciągnęłam statek kosmiczny by uciec z tego shithole’u przy okazji imperium kokosów zostaje jedynym mocarstwem na ziemii

Czyli przyczynowo-skutkowe są bardzooo niepożądane i nagana za to będzie niemała.

1. Przeklinanie co drugie kurwa słowo jest kate-kurwa-gorycznie zabronione. No bo jak do chuja nędzy mają się komunikować ludzie za pomocą plebejskiego języka? przeklinać można ale z umiarem, proszę.

2. Starajcie się pisać poprawną polszczyzną. (za przecinki w głupich miejscach nie szkaluję ale za błędy ortograficzne według legend ma napaść nas Ortograficzny Nazista, Imiennik Ojca Kolbe) Bym mógł to czytać przyjemnie a nie jak zadanie domowe z matematyki pisane przez sadystę.

3. Nie stosujcie w oficjalnych rp-postach emotek.

4. O dłuższej nieobecności gracza należy poinformować GM’a.

5. Have Fun!

Log in to reply