Budynki i ich Koszt

• Mistrz Gry

Zawartość wkrótce,

• Mistrz Gry

Domy:
    Ziemianka- Konstrukcja pozwala na zmianę temperatury. W dni ciepłe jest w niej chłodno i można przechowywać jedzenie, w zimę przy ognisku szybko się nagrzewa. Wadą jest zagrożenie zawaleniem. Czas-4tur, Surowce: Kamień-15, Drewno-6
    Szałas- Główną jego zaletą jest jego prostota i chłodna temperatura latem. Wadą jest słabe trzymanie ciepła, wrażliwość na ogień i słabość konstrukcyjna. Czas-2tury Surowce: Drewno-5
    Dom z bali- Solidna drewniana konstrukcja, która dobrze trzyma ciepło w zimę i zchładza temperaturę w zimę. Umożliwia także na lepsze wykorzystanie przestrzeni.
    Dom pokryty kałem(Ulepszenie)- dom z bali lub szałas, który dla lepszego utrzymywania temperatury został pokryty zwierzęcym lub ludzkim kałem. Czas-2 tury Surowce: 2 Minerały
    Długi Dom- Ogromna budowla do której konstrukcji poetrzeba wiele czasu. Posiada cechy domu z bali, oraz może być pokryta kałem. W nim może się znajdować 10 rodzin i trzynaście sztuk bydła. Dzięki połączxonemu ciepłu wszytskich rodzin, zwierząt i ognisk temperatura zimą jest wręcz wiosenna. Dom jest łatwopalny. Czas-6 tur Surowce: Drwno-20, Kamienie-7
    Dom z kamienia- (Aby go odblokować potrzebujesz Geniusza z dziedziny kamieniarstwa) Kamienny dom potrafi znakomicie trzymać ciepło. Wadą jest praktycznie brak wymiany powietrza co powoduje smrud i zatrucie czadem. Koszt-20 kamienia, Drewno-5

Log in to reply