Klasy


 • ŻBŻP Mistrz Gry

  Cyngiel
  Główna siła robocza ugrupowania. Posiada broń i, najczęściej, własny samochód. Zajmuje się zdejmowaniem niewygodnych osób, zarówno wrogich, jak i spośród własnej struktury.

  Kurier
  Przemyca przez granicę nielegalne towary lub rozwozi je po mieście. Ugrupowanie zapewnia mu pojazd, papiery i kontrakty.

  Niuchacz
  Wyłapuje „haki” na osoby, które mają wpływy, by potem móc jakoś te informacje wykorzystać. Może też prześwietlić własne ugrupowanie, w poszukiwaniu wtyk lub zdrajców.

  Cień
  Potrafi „zniknąć” wszystko, co sobie głowa ugrupowania zażyczy, pojazdy, przedmioty, osoby. Robi to na stałe, jeśli trzeba się pozbyć dowodów, lub czasowo, jeśli trzeba coś ukryć lub ktoś chce uciec. Może także działać w drugą stronę i odszukiwać zaginionych.

  Stójkowy
  Najbardziej pospolite zajęcie, stoi na rogu wyznaczonej ulicy i wciska innym prochy.

  Przyboczny
  Główny stróż dowódcy ugrupowania, fanatycznie oddany, gotów poświęcić własne życie dla szefa.

  Cieć
  Pracuje w firmie przykrywce, która najczęściej pierze brudne pieniądze lub produkuje dobra dla ugrupowania.

  Naganiacz
  Osoba zajmująca się werbowaniem nowych członków, zarówno wśród biedoty, jak i elit.

  Paser
  Zajmuje się handlem kradzionym towarem, bronią, żywym towarem i innymi nielegalnymi transakcjami.

  Gliniarz
  Skorumpowany policjant, który jest opłacany przez gangi. Przymyka oko na mniejsze występki, stara się tuszować większe, a przy aferach uwija się jak w ukropie, aby sprawę wyciszyć.

  Papuga
  Prawnik lub polityk na usługach przestępców, który pobiera ogromne wynagrodzenie za wyciąganie szefów z więzień i przeforsowywanie ustaw korzystnych dla przestępców.


Log in to reply