Galeria Postaci


 • Mistrz Gry

  Wszystkie ważniejsze postacie NPC z tego PBF‐a, jakie do tej pory zostały wprowadzone.


 • Mistrz Gry

  avatar Woj2000 Woj2000

  Inanna
  image
  Jedna z czterech Eterycznych Bogiń, na wpół boskich przywódczyń Tetrarchiatu, będąca ,drugą w kolejności" w całym kosmicznym Imperium, zarówno pod względem starszeństwa w sprawowaniu, jak i w zwyczajnym kryterium wieku: jest, wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Ninurtą, drugą najstarszą, zaraz po Enkii, osobą w całej Tetrarchii. Od ponad kikudziesięciu tysięcy lat ta miejscami porywcza, acz metodyczna i zimna służbistka sprawuje swoją niepodzielną kontrolę nad całą armią tego kosmicznego imperium, zaś jej talent strategiczny niemalże od zawsze był swoistym przypieczętowaniem wszystkich wygranych bitew i kampanii Tetrarchii.


 • Mistrz Gry

  avatar Woj2000 Woj2000

  Ninurta
  image
  Trzecia w kolejności Eteryczna Bogini, której nieodłączną domeną od mileniów pozostaje zaplecze naukowe i technologiczne państwa, którym współrządzi. Jej charakter można najprościej określić jako przeciwieństwo usposobienia siostry bliźniaczki ‐ Inanny. Dlatego też sama Ninuta charakteryzują się wręcz skłonnością do rozważań i kalkulowania swoich czynów, jak również jest bardziej emocjonalna od Inanny. Nie oznacza to jednak, że jest zbytnio empatyczną istotą, gdyż dla niej najważniejszą ważniejszą jest postęp i ciągłe poszerzanie wiedzy, nie zważając przy tym na ograniczenia moralne czy etyczne.


 • Mistrz Gry

  avatar Woj2000 Woj2000

  Utula
  image
  Najmłodsza i najmniej podobna do pozostałych spośród Eterycznych Sióstr, słynąca ze swojego radosnego podejścia do życia, wielkiej empatyczności i wychodzącego ze swojego sposobu bycia szacunku do każdej żywej istoty. W państwie Eterycznych Bogiń, mimo swojego okazjonalnego infantylizmu wywołanego miejscami nadopiekuńczych wychowywaniem przez Enkię, pełni ważną funkcję dyplomatki i reprezentantki państwa w jednym, z czego wywiązuje się sumiennie i odpowiedzialnie.


Log in to reply