2 Sugestie...  • Nie miałem szansy korzystać z tej strony być może taka ilość czasu co niektórzy użytkownicy, ale po jej krótkim użytkowaniu nasunęły mi się 2 pomysły:

    1: Możliwość dołączania do grup bezpośrednio z poziomu tematów, zamiast wyszukiwania grupy która nas zainteresowała w zakładce “grupa”. Być może na razie nie jest to aż tak potrzebne, gdyż grup jest mało i łatwo jest znaleźć tą szukaną, jednak w przyszłości może być to uciążliwe, a możliwość dołączenia do takowej z podkategorii znacząco ułatwiła by ten proces… chyba że takowyż przycisk już się gdzieś znajduje, a ja byłem ślepy - wtedy można by zasugerować o umieszczenie go w jakimś widocznym miejscu.

    2: Specjalny hide uwidoczniony tylko dla adminów. Aby uniknąć pisania tajnych ruchów i działań tylko na priva, optował bym za możliwością oznaczenia takich ruchów pod specjalną wersją znacznika hide (lub discordowego spoilera) która mogła by zostać odczytana tylko przez właściciela grupy. Ułatwiło by to pracę admina jak i samego gracza przy pisaniu tury, a także pozwoliło na scentralizowanie akcji związanych z PBF-em w… PBF-ie. Ponownie chyba że takie opcje już istnieją…    1. Spróbuję to dodać 🙂
    2. Zobaczę co mogę zrobić.


  • Już można dołączać do grup z widoku kategorii 🙂