Karta postaci
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Historyjka
Potrójna karta.
Mam nadzieję, że nie problem?[Imiona:] - Początkowo obiekty D1; L2; M3.
Potem nadano im imiona dla czasopism:
Debbi (D1); Lizzy (L2); Moana (M3).
[Wiek:] - 10 lat każda z nich.
[Płeć:] - Hum… Ciężko stwierdzić.
Ale prawdopodobnie żeńska.[Orientacja seksualna:] - Panseksualne.
Choć orientacja to za mocne słowo.
Są po prostu ciekawe świata.
[Gatunek:] - Hm… Nie do końca wiadomo.
To obiekty rządowe, eksperymenty.
Naukowców zafascynowała idea Klejnotu.
Jak to się dzieje, że kamień to… Istota?
Na podstawie szczątek rozbitych Klejnotów
Próbowali stworzyć istotę o podobnym DNA.
Coś poszło jednak nie tak jak powinno.
Twory te wyglądają… Bardziej zwierzęco?
Na dodatek zdecydowanie Klejnotami nie są.
Mają zdolność fuzji, ale na tym koniec.
Nie starzeją się, ale mogą chorować.
Ich wnętrze zawiera odpowiednie klejnoty,
Ale nie są nimi w stu procentach.
Można je określić chyba zatem jako hybrydę.
[Motyw piosenki:]
https://youtu.be/igxbB1-Q7Rs{Stan psychologiczny:} Stabilne.
[Osobowość:]
• Debbi - wesoła i energiczna dusza towarzystwa.
• Lizzy - zabawna i nieprzewidywalna wariatka.
• Moana - spokojna i rozważna, ale pogodna.
[Nawyki:] - Trzymają się zawsze razem.
Osobno by sobie kompletnie nie poradziły.
[Słabości:]
• Debbi - intelektem nie grzeszy.
• Lizzy - nie przejmuje się niebezpieczeństwem.
• Moana - zbyt martwi się o Debbi i Lizzy.
[Silne strony:] - wiecznie młode.
Zazwyczaj silne i sprawę, ale… Cóż.
Mogą chorować lub stać się niepełnosprawne.
[Zdolności:] - Są silnie toksyczne w dotyku.
Czy to zdolność? Cóż - ochronna na pewno.
Nie szkodzą tylko sobie nawzajem.
Umieją się bronić i są wysportowane raczej.
Mają piękne głosy do śpiewania.{Dla dociekliwych:} Całe życie w laboratorium.
Dopiero niedawno uznano, że projekt nie wypalił.
Dziewczyny były nową formą życia,
Ale nie taką, jakiej oczekiwano.Prawdopodobnie pójdą na sprzedaż,
A naukowcy będą dalej pracować nad projektem.
W końcu może następne będą większym sukcesem…Eh. Ewentualnie zostaną na jeszcze kilka eksperymentów, a nóż łyżka widelec znajdzie się dla nich jeszcze jakieś zastosowanie poza sprzedaniem ich jako atrakcję zoologiczną lub jako niewolnice, które ciężko dotknąć?
Się dopiero okaże.
[Stabilność psychiczna:] - Wszystkie bardzo stabilne. Dlaczego? Debbi przed poczuciem się skrzywdzoną chroni to, że jest debbilką, Lizzy jest za mało poważna, żeby się przejmować, a Moana jest po prostu stoikiem. W sumie, załamać może je tylko utrata “sióstr”.
[Ulubione rzeczy:] - One nawzajem.
-
-
-
-
-
Brodacz
marvel.fandom.com/wiki/Max_Eisenhardt_(Earth-616)
Tylko tak jak pisałem na privie ja go chcę jako Polaka, a nie z retuszu, w którym był Niemcem.
Powiedzmy, że chcę go jako neutralnego, ale niech zaczyna w Rafcie jako osadzony, tam jest też cela specjalnie dla niego z drzwiami takimi jak miał Hannibal Lecter, tylko z pryczą jest problem, bo mogłaby być drewniana jak w tych staryyyyych więzieniach, ale one były montowane na łańcuchach, chyba że wykonana z drewna na kształt prawdziwego łóżka. -
-
-
-
-
Brodacz
[Imię i nazwisko]: Timothy ,Tim" Norris.(Nie, nie jest spokrewniony z Chuckiem)
[Wiek]: 32 lata.
[Płeć]: Męska.[Osobowość]: Kiedyś bardzo zabiegany, teraz nieco mniej jednak nadal brak mu czasu, kochający ojciec ze złamanym przez byłą żonę sercem.
[Nawyki]: Pstrykanie palcami, drapanie po brodzie.
[Słabości]: Brak umiejętności tańca, w bardzo trudnych sytuacjach ucieczka do butelki, blondynki(jak jeszcze się nie ożenił, ale i tak jest po rozwodzie).
[Silne strony]: Punktualność, planowanie, iluzja.
[Zdolności]: Wygłaszanie pięknych przemówień, stwarzanie odpowiedniej atmosfery[Dla dociekliwych]: Tim pracował w cyrku jako iluzjonista, do czasu gdy nie ożenił się ze swoją starą przyjaciółką ze szkoły Alice Ripley i nie urodziła im się córka, której dali na imię Rosanna(Toto Reference), czyli do jakiegoś 25 roku życia, wtedy aby nie być wiecznie w trasie został iluzjonistą telewizyjnym, ale jego show odbywało się jednak co tydzień, więc jego żona uznała, że ma dość wystąpiła o rozwód i zabrała córkę, jednak Tim nie został pozbawiony praw rodzicielskich, dzięki czemu mógł odwiedzać córkę. Obecnie, czyli gdy Timothy ma 32 lata jego 7 letnia córka ciężko zachorowała, a on chce jej pomóc, jednak jego show się kończy, bo zarabia on coraz mniej. Postanowił więc skorzystać ze swojej wiedzy i gadżetów scenicznych aby pieniądze na leczenie ukraść, bo większość zarobków wcześniej wydawał na głupoty i teraz żałuje. Skonstruował on sobie również hełm w kształcie żarówki korzystając z technologi luster weneckich, ale pokrył go czymś jeszcze żeby nie było tego tak łatwo stłuc. Przybrał on bardzo mało oryginalny pseudonim Artysta, jednak nazwał się po łacinie, czyli Artifex . Do jego gadżetów zaliczają się, buty do latania, zasłona dymna, wyrzutnie skompresowanego powietrza(podobnie jak u Prowlera), które ma ukryte pod rękawami kostiumu, a także kulki, które może rozrzucić aby ludzie się przewrócili, gaz łzawiący i gaz obezwładniający oraz lina. Potrafi także zapalić swoją żarówkę na głowie.Do stroju nosi najczęściej jeszcze skórzane rękawiczki i posługuje się modulatorem głosu.
(Wiem taki trochę Mysterio, ale z innymi motywami i w ogóle)[Stabilność psychiczna]: W miarę.
[Ulubione rzeczy]: przeglądanie internetu, wymyślanie gadżetów, spotkania z córką. -