Karta postaci
-
ThePolishKillerPL
Nowe KP:
rickandmorty.fandom.com/wiki/Rick_Sanchez
Chciałbym tu zanotować, iż tak jak Rick w serialu był poszukiwany przez Radę Ricków (za nie wiem sam za co, oofie) to tak chcę, by Ten Rick był poszukiwany za zniesławienie Rady Ricków. Jak? Mianowicie, podczas jednej z imprez w jednym z wymiarów przeholował z kosmo-kokainą i wódką, a następnie skonstruował międzywymiarowy serwerołamacz z puszki po Pepsi, baterii AA, IPhone’a S6 i ziemniaka a następnie powłamywał się do około 985 mld. serwerów operacyjnych na raz/wymiar i puścił rumory pokroju “Trybunał Ricków posiada tajną sekcję klono Ricków i Morty’ch hodowanych po to, by potem ich zabić i sprzedać ich organy wewnętrzne za sporą sumę pieniędzy” i tym podobne. A biorąc pod uwagę, że wje**ł się do ponad 80 wymiarów to…oj, Trybunał miał kłopoty.
Dodatkowo, posiada talent do tworzenia super-technologii ze złomu. W czym jest haczyk? Że podświadomie używa tego do pierdół albo ma przebłyski talentu wtedy, kiedy się naćpa i nachla, a gdy wytrzeźwieje to potem nie pamięta jak on to skonstruował i jak to w ogóle działa. Reszta jest bez zmian, jak w serialu.Brzmi git?
-
-
-
-
-
ThePolishKillerPL
grupy.jeja.pl/topic,66970,powierzchnia-homeworldu.html
Trafiłby tu z Morty’m portalem. -
-
-
Historyjka
WORK IS DONE
[Imię i nazwisko:] - Miodowa Perełka.
Wielu mówi jej zwyczajnie Honey.
[Wiek:] - Jakieś 5 000 lat w przybliżeniu.
[Płeć:] - Używa zaimków żeńskich.[Orientacja seksualna:] - Panseksualna.
[Gatunek:] - Klejnot (kto by się spodziewał)!
[Motyw piosenki:]
https://youtu.be/LxZ_QEp1S3o{Stan psychologiczny:} Stabilna.
[Osobowość:] - Pewna siebie i wyluzowana.
Łatwo nie da sobie wejść na głowę. Odpowiedzialna i dojrzała. Opiekuńcza.
Taki typ osoby, co jest jak starsza siostra.
Dogryzacie sobie, ale i tak ją podziwiasz.
Zawsze gotowa stanąć w obronie słabych.
[Nawyki:] - Mówienie do innych na młoda/młody. Używa zbyt często mowy potocznej. Czasami podchodzi do innych zbyt wyluzowanie (co może być odbierane jako brak szacunku do tej osoby).
[Słabości:] - Zbyt łatwo się przywiązuje.
[Silne strony:] - Silna i wysportowana. Umie przekonywać i zna się na prawie wszystkim. Praktyczna i pomysłowa.
[Zdolności:] - Broń przyzywana (na obrazku) i zmiana kształtu typowa u Klejnotów ery 1. Świetna w boju i potrafiąca jak lwica bronić bliskich. Łatwo nawiązuje znajomości.{Dla dociekliwych:} Bardzo drogo wykonana. Taką Perełką nie powstydziłby się nawet Diament! Jednak… Transport w którym była się rozbił. Trafiła do kolekcji Rebecci Bullet. Została sprzedana włoskiemu mafiozie jako niewolnica. Choć skoro była taka cenna, może ktoś upomni się o nią i zabierze od okrutnego człowieka, spod którego lufy zginęły tysiące?
[Stabilność psychiczna:] - Wiele zniesie.
[Ulubione rzeczy:] Przyjaciele.
Śliczna Perełka, czyż nie? ^^ -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-