Kosowo - Metohija • @theslowestfootintheeast oddziały póki co pozostaną we wsiach, ale nie będą atakować. W najbliższym czasie planujemy przesiedlić Serbów.


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  Kastrioci
  Do Prisztiny zostaje wysłane 7000 chorwackich bojówkarzy przekazanych przez rząd Chorwacji, uzbrojonych w prototypy opracowywanych przez Kastriotów karabinów szturmowych. Mają oni wesprzeć oddziały AAW w oblężeniu Prisztiny.


 • Mistrz Gry

  Zamieszki i zamachy w Prisztinie! Proklamowanie Albańskiej Armii Wyzwolenia i ataki na serbską ludność cywilną! Jugosłowiańskie wojsko dokonało pacyfikacji albańskich wsi! Wg. danych jugosłowiańskiego wywiadu na teren kraju przeniknęło około 7 tysięcy albańskich i 3 tysiące innych muzułmańskich ochotników


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  Kastrioci
  7 tysięcy albańskich ochotników zostało wysłanych do Prisztiny, aby wesprzeć tutejsze wojska AAW. Uzbrojono ich w karabiny szturmowe opracowane przez Kastriotów. Wysłano tam również 20 dział przekazanych przez Turcję. Dodatkowo rozpoczęto budowę kolejnych czołgów.
  3 tysięcy muzułmańskich ochotników wysłano do albańskich wsi w celu ich obrony. Uzbrojono ich w karabiny szturmowe opracowane przez Kastriotów. • SRZJ
  Wysłano 6 samolotów, otrzymanych od ZSRR, do Prisztiny w celu zbadania sytuacji. Ponadto wzmocniono obronę serbskich wsi poprzez działa stacjonarne i batalion Pułku Grenadierów liczący 500 osób.


 • Mistrz Gry

  Również na terenie Kosowa 3 albańskie wsie zostały zbombardowane nieznaną bronią chemiczną. W odwecie albańscy nacjonaliści dokonali napadów, w których mordowali serbskich cywili z wiosek na terenie Kosowa. Podobno ich uzbrojenie miało tureckie oznaczenia… • AKJ
  Rozpoczęto formowanie serbskiej samoobrony w każdej wsi. Z żądnych zemsty mężczyzn rozpoczęto formowanie jednostek wojskowych w celu wyparcia kastriotów z kosowa. Z tych którzy popadli w depresję i nie chce im się żyć rozpoczęto tworzenie jednostek kamikaze. W tym celu zaczęto przebudowę niektórych aut na jeżdzące bomby które mają wpadać w jednostki Albańców i wybuchać
  //ISIS tak robi więc czemu nie?


 • Arsyntia

  //ale nie Europejczycy :p


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  // a poza tym depresja nie powinna przypadkiem sprawiać, że będzie ich trudniej przekonać do walki? • //jak chcą umrzeć to dajmy im szansę umrzeć. I tak chcą Się zabić więc mi im w tym pomożemy. Skoro są w stanie się powiesić to może będą w stanie też się wysadzić razem z autem i kilkunastoma albańcami?


 • Mistrz Gry

  Prisztina opanowana przez separatystów!
  Trwające już kilka tygodni walki uliczne oraz na przedmieściach miasta Prisztiny doprowadziły do zdobycia budynków administracji publicznej! W dawnej radzie Autonomicznej Prowincji Kosowa ogłoszono powstanie Demokratycznej Republiki Albańskiego Kosowa i Illiridii! Albańska Armia Wyzwoleńcza stała się oficjalną armią młodego quasi-państwa, walczy już z armią jugosłowiańską i macedońską. Dokonano masakry Serbów zamieszkujących miasto.


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  // EPIC GAMER MOMENT
  a odpis zrobię za jakiś czas :v


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  Kastrioci
  Dziękujemy wszystkim Albańczykom oraz chorwackim ochotnikom za zaangażowanie się w wojnę o wolność naszego kraju od serbskiej tyranii! Bez was nie moglibyśmy podjąć pierwszego wielkiego kroku do odzyskania niepodległości! Obawiamy się jednak, iż Serbowie tak łatwo nam nie odpuszczą, dlatego chcemy zachęcić wszystkich dorosłych Albańczyków do zaciągnięcia się do Albańskiej Armii Wyzwoleńczej. Nie tylko doprowadzicie do wyzwolenia ziem zamieszkiwanych przez Albańczyków, ale również zapiszecie się na kartach historii!
  // Zapiszą się na kartach historii za czystki etniczne Serbów :v // • AKJ
  Dzisiaj rozpoczęto przerzucanie 22 dywizji Piechoty, gwardyjskiej proletariackiej dywizji Zmechanizowanej i 4 dywizji Zmotoryzowanej w kierunku Kosowa, albańską rebelię trzeba zgnieść! • MPJ
  Rozpoczęta zostaje ewakuacja ludności z kosowa. Zarówno albańskiej jak i serbskiej • SRZJ
  Poważnie? Masakra ludności serbskiej? To nazywacie wyzwoleniem? Wy nie walczycie o wolność: wy chcecie tylko zabijać jak jakieś bestie, czy barbarzyńcy! Kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie. Pora przywrócić równowagę wylanej krwi na ziemiach Kosowa!


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  Powiedzcie to samo Serbom, którzy dokonali ataków chemicznych, oraz Czetnikom, którzy walczyli w Sarajewie z wojskami jugosłowiańskimi, to wtedy porozmawiamy niczym cywilizowani ludzie. Chociaż i tak wątpimy, że to przyniesie jakiekolwiek rezultaty.
  Poza tym walka o wolność nie obejdzie się bez ofiar, a smutne jest to, że wy o tym zapominacie. Czy podczas wyzwalania Jugosławii spod okupacji niemieckiej nie było żadnych ofiar?


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  // Poza tym, Deus, nie jest przypadkiem tak, że sam nie decydujesz o wysłaniu wojsk, a możesz wysyłać jedynie swoje bojówki? Bo z tego, co pamiętam, o wysłaniu wojsk decydujecie wspólnie z Elonem i Januszem. • Ale ofiarami są cywile! A wy zamordowaliście dzieci! Jesteście niczym zwierzęta i ukarzemy was niczym zwierzęta, jesteście skazani na porażkę i śmierć, zniszczymy was tak że marzenia o albańskim kosowie znikną raz na zawsze!


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  W takim razie będziemy negocjowali jedynie z SRZJ, skoro MPJ nie jest w stanie rozmawiać niczym cywilizowani ludzie.
  // wgl

  ofiarami nie są cywile
  niby zamordowałem dzieci

  o kurwa
  Czetnicy w swoich bojówkach wykorzystują dzieci zamiast dorosłych
  przecież dzieci to nie cywile • SRZJ
  Nie wiem czy o czymkolwiek możemy negocjować, po tych wszystkich mordach. Jednakże możemy spróbować zapobiec dalszemu rozlewowi krwi. Negocjacje pragnąłbym zacząć od wydania nam ciał ofiar i ich ruchomości (meble, samochody, maszyny rolne).


 • Pandemia Soviet Dust Arsyntia Metro 2035

  Zgadzamy się wydać SRZJ ciała ofiar i ich ruchomości. Chcemy również wezwać do Prisztiny Jugosłowiańskie Siły Pokojowe w celu zorganizowania pomocy humanitarnej. Ostrzegamy również żołnierzy AAW, że ktokolwiek dokona napadu na przedstawicieli JSP, ten zostanie ukarany śmiercią.


 • Żelazne Koryto

  JSP
  JSP prosi Kastriotów i SRZJ o udostępnienie nam pewnej liczby pojazdów transportowych, które posłużyłyby do tworzenia konwojów. • MPJ/AKJ
  My możemy użyczyć tych pojazdów które zostały nam po ewakuacji ludności cywilnej z terenów zagrożonych wojną! • SRZJ
  SRZJ użyczyło JSP 100 pojazdów, w tym 15 ze sprzętem medycznym. Ponadto wysłano dwa bataliony z Pułku Sanitarnego.


 • Żelazne Koryto

  JSP
  AKJ prosimy o dostarczenie mniejszych pojazdów osobowych do transportu personelu.

  W mieście Peć JSP utworzyło szpital, bazę zaopatrzeniową i tymczasowy obóz dla uchodźców. Tam skierowane mają być wszystkie pojazdy, personel i pomoc. W bezpośredniej bliskości ulokowano również batalion “niebieskich” oraz biuro dla cudzoziemców, by ułatwić im wyjazd z Jugosławii.

  Wszystkie budynki zostały oznaczone symbolami czerwonego krzyża, a przybyły na miejsce helikopterami personel rozpoczyna już pracę. • AKJ
  użyczymy 10 Lekkich aut cywilnych!
  Po tych słowach przed Siedzibę JSP zajechał konwój 10 lekkich aut marki Łada


 • Mistrz Gry

  W Kosowie doszło do kolejnych ataków zakończonych niewinnymi ofiarami. Okrążone, będące w słabym położeniu siły jugosłowiańskie dokonały ataku na albańskich rolników. Z kolei muzułmańscy ekstremiści ochotnicy w armii albański jak również Albańczycy podpalili i zniszczyli wiele cennych chrześcijańskich zabytków jak również dokonały polowania na Serbów na kontrolowanych przez siebie terytoriach. Zamieszkany przez macedońskich muzułmanów okręg Gora ogłosił przyłączenie do Macedonii. Peć pozostaje pod władzą Jugosławii, kontrolowany przez siły humanitarne • Rząd Jugosławii
  Żołnierzy, którzy zamordowali albańskich rolników i ich dowódcę rozbrojono i przekazano rodzinom zamordowanych.


Log in to reply