Regulamin

• Elarid Mistrz Gry

1. Nie ma limitu postaci. Ma to częściowo zrekompensować graczom fakt, że tutaj będzie występować o wiele większa śmiertelność pośród ich postaci niż w jakimkolwiek innym moim PBF’ie.
    2. Przez powyższe warto zawsze przemyśleć dwa razy swoją decyzję, żeby potem nie żałować.
    3. Tak jak choćby w Elarid, tutaj też większość wątpliwości rozstrzygam za pomocą rzutu kościom, ale tym razem wykorzystywany będzie generator, a o wyniku przesądzą trzy rzuty, w których musi trzy razy wypaść liczba powyżej 50 (będą sytuacje, w których ten wskaźnik będzie zaniżony, na przykład do 30, lub zawyżony, choćby do 75).
    4. Jeśli ktoś uważnie przeczytał choćby opis grupy, to raczej domyśla się, że gra jakimś tam kupcem, podróżnikiem czy inną pierdołą jest możliwa, ale w żadnym wypadku nie satysfakcjonuje ani mnie, ani gracza.
    5. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji.
    6. Znajomość Regulaminu jest obowiązkowa.
    7. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
    8. Wszelkie przejawy spamu, trollingu, GM’owania samego siebie i tym podobnych zachowań będą karane z całą surowością. Za każdy wybryk gracz otrzymuje ostrzeżenie, a trzy takie skutkują banem.
    9. W zależności od rodzaju przewinień, gracz może otrzymać bana na kilka dni, do odwołania lub bezterminowo.
    10. Obrażanie innych postaci jest możliwe, ale graczy już nie, bo skutkuje to ostrzeżeniami.
    11. Gdy gracz i/lub jego postać jest nieaktywny minimum trzy dni, to jego postać staje się botem. W zależności od tego, co dokładnie robiła, będzie można wznowić nią potem grę od razu lub zaczekać na mój post, który streści, co się z nią działo przez ten czas.
    12. Wszelkie przejawy olewania mojej pracy ciepłym i rzęsistym moczem, takie jak nieczytanie opisów tematów, podpiętych tematów informacyjnych czy miast, w których coś się akurat dzieje, będą karane. Może i nie ostrzeżeniem, ale czymś na pewno, choćby zawyżeniem dla danej postaci wskaźnika przy rzucie kością lub jakiegoś serdecznego kowadła, które kowal przypadkiem postanowi zrzucić jej na głupi łeb.
    13. O wszystkich zmianach będę informować na bieżąco na Czacie.
    14. To w tym temacie będą pojawiać się informacje o ewentualnych ostrzeżeniach i banach oraz przewinienia, za które gracz takowe otrzymuje.
    15. Walki postaci jednego gracza przeciwko postaci drugiego będą rozsądzane bezstronnie, podczas takowej obaj gracze opisują działania swojej postaci w sposób ogólnikowy, bylebym mógł odpowiedzieć, a szczegółowy opis ataku, obrony, działania Magią i innych takich pisze na PW, gdzie wszystko porównam, rzucę kością i ujawnię wynik.
    16. Regulamin jest elastycznym tematem, w miarę rozwoju grupy zawsze mogę o czymś zapomnieć lub będę musiał tu coś dopisać, więc w przyszłości mogą pojawić się nowe punkty, o których oczywiście też będę informować na Czacie i będę stosować się do maksymy, wedle której prawo nie działa wstecz.

Log in to reply