Group Details Private

Elarid

Elarid to mistyczna kraina, świat przepełniony Magią, na którą składają się trzy kontynenty - Pustynny Nirgald, mroźne Karak’Akes i najbardziej umiarkowane oraz zwyczajne Verden. Warto dodać do tego również oblewający wszystko ocean, Mroczne Królestwo nieopodal Nirgaldu, siedzibę największego zła w całym Elarid, oraz położony daleko na południu Archipelag Sztormu, skupisko tysięcy mniejszych i większych wysp. Niegdyś było to spokojne miejsce, kwitł handel, wojny były istną rzadkością dzięki mądrej i sprawiedliwej polityce wszystkich władców oraz ogólnej przyjaźni, jaką wszyscy się darzyli. Jednakże tak wiele się zmieniło… Gdzieś tam, pomiędzy tym wszystkim, całą tą wielką polityką, jesteś Ty: Żołnierz, najemnik, karczmarz, poszukiwacz przygód, pan na włościach, handlarz, Mag czy ktokolwiek inny. Dołącz do tej niepowtarzalnej przygody, która jest fantasy w tradycyjnym i wręcz kultowym wydaniu, weź w dłonie swoje własne życie, a później sięgnij po więcej: Elarid czeka na takich jak Ty… Serdecznie zapraszam.

 • RE: Handel [Azja + Australia]

  @Wraths Krucjata akceptuje wymianę 15 ZL i 600 Złota za 30S

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Cesarstwo Wschodzącego Słońca

  ライジングサンの帝国

  Odpowiedź dyplomatyczna dla: Nowej Zelandii @Masny-Pioter-Masakrator-kołder

  Przede wszystkim Cesarzowa wyraża ogromną wdzięczność za otrzymany podarek, którym obiecuje się godnie zająć. Niewątpliwie ptak będący narodowym symbolem waszego narodu zostanie otoczony przez Josei Tennō szczególną opieką i uwagą, by mógł rozkwitnąć w przyszłości tak jak wzajemne relacje. Niestety nie jesteśmy aktualnie w stanie odwdzięczyć się adekwatnie za tak spontaniczny wyraz dobroci, jednakże wkrótce na pewno stosownie podejdziemy do sprawy przesłania Nowej Zelandii cesarskiego symbolu, o jakim długo nie zapomni.

  Jednocześnie Cesarzowa zaznajomiła się z przestawioną ofertą współpracy, która została dokładnie przeanalizowana i spotkała się zarówno ze zgodą jak i niepokojem przywódczyni centralnego kraju Wysp Japońskich. Cieszy niewątpliwie wyjście z inicjatywą oraz słuszne zauważenie potrzeby utrzymania bezpieczeństwa szlaków handlowych ale z drugiej strony niepokoi zakres opcji kontrolowanych przez planowany Pakt.
  Według nas znacznie lepsze byłoby rozpoczęcie od znacznie mniej restrykcyjnych wzajemnych projektów mających na celu ochronę szlaków handlowych oraz podejmowanie wzajemnych umów handlowych. To pozwoli stworzyć grunt pod znacznie ambitniejszą administracyjnie i organizacyjnie koncepcję przedstawioną przez Nową Zelandię. W aktualnym położeniu żaden z potencjalnych członków nie ma żadnej zdolności egzekwowania sprawiedliwości co czyni pewne punkty proponowanego Paktu całkowicie nieskutecznym.
  Taka inicjatywa według Cesarzowej jest możliwa, ale nie natychmiastowo. Jest niczym ten otrzymany ptak kiwi - mały, mieszczący się w dłoni i potrzebujący czasu oraz opieki, by móc wyrosnąć na dorodny, dumny okaz.

  女性天皇 Y.S.

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Azja + Australia]

  Wszecheuroazjatycka Krucjata Lądowa

  Do: Carat Kamczacki @Carski-Monarchista

  Oferujemy kupno 30 jednostek P za 900 złota.

  Kagnat Liao @Wraths

  Oferujemy kupno 30 jednostek S za 900 złota.

  Świat

  Oferujemy sprzedaż 15 jednostek ZL za 300 złota lub 10 S lub 10 P
  Skupimy S i P w cenie rynkowej za maksymalnie 2200 złota.

  posted in Nazaris
 • RE: Sprawy Wewnętrzne [Azja+Australia]

  Z Świętego Powołania Premier Wszecheuroazjatyckiej Krucjaty Lądowej, Lew Gumilow
  text alternatywny

  Rok 71 przybył i minął, a na jego miejsce nad zimną Wołgą pryszedł rok 1972. Podczas gdy obywatele Krucjaty celebrowali nowy rok, Gumilow ze swoimi doradcami mieli ważniejsze sprawy. Depesza przybyła od północnego sąsiada, i wybyła do wschodniego. Drugi koniec Wołgi pozostawał zimny i bezlitosny, a znad rzeki dobywał się chłodny wiatr, przeszywający cały Kazań. Urząd jaki Gumilow objął dwa lata temu, jako następca poprzedniego Premiera Krucjaty był już częścią jego tak bardzo jak ręka, a te dwa lata minęły jakby ręką odjął. 53 urodziny Gumilowa zbliżały się z nieuniknionym tempem, jednak nie miał on już w ogóle powodów do zamartwiania się tym. Zaczesując przerzedzające się włosy, spojrzał z byłego ratusza Kaliningradu, obecnie Pałacu Krucjaty, na drugi brzeg Wołgi. Za tymi zimnymi wodami nic go nie czeka, poza papieżem, któremu nie ma po co pokazywać się na oczy dopóki nie zdobędzie Rosji, tak jak przykazał to papieżowi Patriarcha Sergiusz i jego poprzednik Patriarsze. Następnie obrócił się w dół Wołgi, na południe. Tam leżał pierwszy cel Gumilowa jako przywódcy, Czeczenia. Kaukaz stanowi już granicę o którą nie będzie się obawiał, a Czeczenów trzeba nauczyć czym konkretnie jest Gniew Chrystusa. Następnie, odwrócił się do Wołgi plecami. Tam czeka Gumilowa jego największe wyzwanie. Zdobycie azjatyckiej części Rosji. Po skinięciu na doradców, gdyż chłodny powiew rzecznego powietrza zaczął Gumilowi przeszkadzać, wrócił on z nimi do budynku. W środku czekał na niego pokaźnych rozmiarów krzyż, który to dla Gumilowa znaczył wszystko. To nie jego poprzednikowi, nie Patriarsze Sergiuszowi i nie Papieżowi Gumilow poprzysiągł zdobyć Rosję, a Bogu Ojcu. Po długiej modlitwie, Gumilow wrócił do swojego biura w ratuszu, i zaczął, razem z doradcami, kolejny dzień pracy ku stworzeniu godnej świątyni dla Boga na ziemi.
  (Od razu wybaczcie jeżeli są jakieś nieścisłości albo błędy. Jestem trochę zardzewiały jeśli chodzi o RP na poziomie)

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Wszecheuroazjatycka Krucjata Lądowa

  Do: Luftprotektorat Zentralrussland @Vergest-Ist-Deith

  Akceptujemy propozycję paktu o nieagresji Luftprotektoratu.

  Do: Kazachstan

  Proponujemy Premierowi Konajewowi pakt o nieagresji na nieokreśloną długość czasu.

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Generalregierung für die besetzten tibetischen Gebiete (Tibetischer Okkultstaat)

  Do: Chanat Ałtajski

  Pragniemy zaproponować chanowi Rodionowi Romanowiczowi von Ungern-Sternberg pakt o nieagresji pomiędzy naszymi dwoma państwami, który miałby obowiązywać przez okres 10 tygodni.

  Jednocześnie chcemy także zaproponować współpracę badawczą w rozwoju kołowego pojazdu bojowego.

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Azja + Australia]

  Tibetischer Okultstaat
  Zgoda.

  Luftprotektorat Zentralrussland
  ZRPU i NWK zgadzają się.

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Luftprotektorat Zentralrussland
  NWK się zgadza, Vorkuta zgadza się na pakt o nieagresji, lecz współpracę technologiczną chciałaby rozpatrzeć prywatnie.

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Luftprotektorat Zentralrussland

  Do: Sowieckiej Technokracji “Vorkuta”

  Proponujemy sekretarzowi Trofimowi Łysence nawiązanie współpracy technologicznej i prowadzenia wspólnych eksperymentów nad technologią jak i podpisanie paktu o nieagresji na okres 6 miesięcy. Chociaż ta oferta od Niemców do Sowietów może wydawać się absurdalna, zapewniamy, że Luftprotektorat nie zamierza iść w ślady III Rzeszy jak i wierzy w to, iż lepiej budować niż niszczyć.

  Do: Norylskiej Wspólnoty Korporacyjnej

  Proponujemy NWK podpisanie paktu o nieagresji na okres 6 miesięcy.

  Do: Wszecheuroazjatyckiej Krucjaty Ludowej

  Proponujemy Premierowi Gumiłowowi porozumienie o wzajemnym nieatakowaniu się na okres 6 miesięcy.

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Azja + Australia]

  Luftprotektorat Zentralrussland

  Do: Indonezji

  Chcielibyśmy zakupić 30 jednostek indonezyjskiej stali w zamian za 1 000 złota.

  Do: Norylskiej Wspólnoty Korporacyjnej

  Proponujemy wymianę 30 naszego ZLO w zamian za 30 waszego ZL.

  Do: Zielonego Rewolucyjnego Państwa Ukraińskiego

  Bylibyśmy zainteresowani kupnem 30 P w zamian za 1 000 złota.

  posted in Nazaris