Miasteczko Koszemko


 • Elarid Mistrz Gry

  Miasteczko Koszemko to miasto Wróżków, całe zrobione z małych budynków z kamienia. Charakteryzuje się tym, że nie ma tam ulic, a Wróżkowie chodzą tam po dachach. MIasto jest otoczone kamiennym murem, którego pilnują najemnicy rasy ludzkiej, oraz dodatkowo kilku Wróżkowych Magów. Tuż obok Koszemko znajduje się rozległy budynek, gdzie Wróżkowie trenują swoją magię i wykorzystują ją do potrzeb miasta. Same miano “Miasteczko” pochodzi od tego, że każda inna rasa nie może się zgodzić z tytułem miasta dla nich (ze względu na wielkość), więc po prostu nazywają je Miasteczkiem. Co ciekawe, taka nazwa bardzo spodobała się Wróżkom. Nazwa miasta pochodzi od Koszemki, Wróżka, który był ich przywódcą podczas ucieczki z Archipelagu Sztormu. W mieście, jak w każdym innym jest kilka karczm i sklepów, do których prowadzą wejścia przez sufit.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Bilolus1 Bilolus1

  Strażnik stanął na…dachu, mniej‐więcej w środku Miasteczka rozglądając się wokół wraz ze swą szczęśliwą drużynką.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Kuba1001 Kuba1001

  No cóż, drużynka za szczęśliwa nie była, ale reszta się zgadza. Zaś Ty z dachu domu masz wspaniały widok na całe centrum miasta, a owe miast było przylegającymi do siebie, kamiennymi domkami otoczonymi murem. Zdziwił Cię brak ulic, ale zaraz zrozumiałeś, że ich funkcję pełniły dachy, gdy zauważyłeś powoli otaczającą Was gromadkę Wróżków.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Bilolus1 Bilolus1

  ‐ Witaj utalentowany w magicznych arkanach ludu Wróżków, na imie mi Znait ‐ chociaż niektórzy zapewne znają mnie lepiej jako Strażnika. Przybyłem do was w poszukiwaniu najodważniejszego z tego ludu który zgodziłby się na udanie się ze mną na szczyt Góry Mroku, w celu odblokowania pradawnych wrót które się tam znajdują, i z mej wiedzy pilnują skarbów tak pradawnych jak sami bogowie.‐ stwierdził gdy tłum był już wystarczająco wielki ‐.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Kuba1001 Kuba1001

  Stało się bez dwóch zdań to, czego nie mogłeś się spodziewać, a mianowicie tłum natarł na Ciebie, gdyż każdy Wróżek chciał wziąć udział w tej wyprawie, nie wiedzieć czemu.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Bilolus1 Bilolus1

  Złapawszy jednego za czuprynę natychmiast go teleportował, wraz ze swoją drużyną wprost do Argentu…swoich towarzyszy wysłał z krótką wiadomością z użyciem magii głosu gdzieś w okolice miasta ‐ rozkazując im tam pozostać…a samemu miał zamiar ruszyć do głównej siedziby zakonu…


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Kuba1001 Kuba1001

  //Zmiana tematu, zaczynasz.//


Log in to reply