Fanfary i inne dumne dźwięki!


 • Elarid Mistrz Gry

  Tak, moje mordeczki, choć trudno w to uwierzyć, to minął już okrągły rok istnienia Elarid.
  Historia tego PBF’a była pełna wzlotów i upadków, łez i śmieszków, różnych graczy i Moderatorów. W związku z rocznicą, postanawiam uczcić nieco tych, którzy pobili grupowe rekordy.

  Najdłuższa Karta Postaci w historii PBF’a ‐ To osiągnięcie wędruje do nikogo innego, jak do Rafaela, który popisał się i stworzył zadziwiająco długą KP, a większość z tego stanowiła historia postaci ‐ rubryka, którą wielu ma gdzieś. Ale nie nasz Rafael!

  Najdłuższa historia postaci w historii PBF’a ‐ I tu wygrywa Rafael, tworząc najdłuższą historię, której nie przebił nikt przed nim, a na razie też nikt po nim. Ciekawe, czy do następnej rocznicy Rafael utrzyma się na obecnej pozycji? Czas pokaże…

  Postać, która osiągnęła najwięcej w historii PBF’a ‐ Tu nie ma wiele do gadania, Bilolus wygrał życie, z Barona do Księcia. Oto jak mając pomysł, charyzmę, odrobinę szczęścia i chęci można ugrać coś dla siebie (choć magiczna rubinowa włócznia zajebistości też miała w tym swój udział :V).

  Najbardziej zasłużony Moderator w historii PBF’a ‐ Kandydatów mogło być wielu, ale zwyciężyła tylko jedna osoba, osoba o nicku na literę L. Nie, nie chodzi o tą, której loginu się tu nie wymawia, lecz o Liszaja, który w ciągu kilkunastu dni życia na tym serwisie stworzył jedną z co interesujących postaci, założył Bestiariusz, a także poprawił mapkę Elarid, która obowiązuje do dziś. Niestety, odszedł, ale pamięć o nim i jego osiągnięcia pozostaną w tym PBF’ie na zawsze.

  Najbardziej wkuwiający użytkownik w historii PBF’a ‐ Tu również było wielu kandydatów, od zboczonego satanisty, o nazwie ninja, przez osobnika dodającego bezsensowne wpisy i opuszczającego rubryki w KP, a na typowych trollach kończąc. Jednak tu prym wiedzie Valkyr, a zwłaszcza jedna z jej postaci, która sprawiła, że musiałem zażywać leki na kuwicę, podobnie jak FD_God, który w tamtym czasie jako Moderator był moją grupą szybkiego reagowania w Kartach Postaci.

  Najdłuższy wpis w historii PBF’a ‐ Nie wypada się chwalić, ale tutaj wygrywam ja, a mianowicie założony przeze mnie temat Najważniejsze Informacje. A, że jestem osobą skromną, to w tej kwestii tyle.

  Użytkownik z największa liczbą żywych postaci w historii PBF’a ‐ Znów wielu kandydatów, lecz wygrywa Vader. Nawiasem mówiąc, jest to osoba, która stworzyła też największe zażyłości między nimi (bracia, sługus jednego z nich i najemnik pracujący dla tego samego typa).

  Użytkownik z największa liczbą martwych postaci w historii PBF’a ‐ Tu bezkonkurencyjnie wygrywa Dark Lord, który stracił swoją pierwszą postać w zawrotnym tempie, a dalej już poszło z górki. Warto również wspomnieć, że do śmierci jednej z jego postaci przyczynił się pan wymieniony wyżej.

  Najdłużej żyjąca postać w historii PBF’a ‐ I znów wygrywa Bilolus, a mianowicie jego Gorin Żelazny Młot, który jest z nami od początku istnienia tej grupy. Nic, tylko życzyć, żeby było tak jak najdłużej.

  Temat z największą ilością postów w historii PBF’a ‐ Tutaj bezkompromisowo wygrywa Miasto Ur, a najwięcej przysłużył się temu (poza mną) Bober, któremu również należy się jakaś wzmianka.

  Temat z najmniejsza ilością postów w historii PBF’a ‐ Tutaj dwa tematy zajmują pierwsze miejsce, a jest to Mroczne Królestwo i Twierdza Tol‐Barad. Niestety, nikt tam jeszcze nie zajrzał. Ale, czytając więcej o tych lokacjach, to w sumie wiadomo, czemu nikogo tam szczególnie nie ciągnie…

  Cóż, więc to tyle (choć może o czymś zapomniałem i dopiszę to później). Temat powisi tu kilka dni, byście mogli się nim nacieszyć i tu podyskutować. Później zostanie on odpięty i zamknięty, aby zostawić coś dla potomnych i porównać z podobnym tematem, który pojawi się równo za rok.


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Konto usunięte Konto usunięte

  Gratuluję, Kuba. Niewiele pbfów przeżyło ponad rok.
  nawet ekhm seriva ekhm


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Kuba1001 Kuba1001

  Nie dobijajmy Bilolusa ;‐;
  Sam uważam Serrive za dobry PBF Fantasty, a jak by dłużej pożyła, to może i dałaby radę zdetronizować Elarid :V


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Konto usunięte Konto usunięte

  Była taka szansa, no ale niestety…


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Vader0PL Vader0PL

  Piękna ta jesień.
  Elarid ma już jeden rok, ŻBŻP ma tyle samo.
  A kto by pomyślał, że zostaną one stworzone przez osoby, które znają się już kawał czasu i “dorastali” w tym samym PBF’ie? 🙂


 • Elarid Mistrz Gry

  avatar Bilolus1 Bilolus1

  Zbyt łatwo wypalam się żeby prowadzić pbfy na dłuższą metę ;v.


Log in to reply