Szczegóły grupy

[Dark Dante] Stalowa Wola

 • RE: Dyplomacja [Azja + Australia]

  Generalne Gubernatorstwo Tybetu

  Do: Siberisches Reich

  Generalne Gubernatorstwo Tybetu gratuluje państwu unifikacji.

  napisane w Nazaris
 • RE: Federacja Starej Huty

  - Tsa, o wiele. Kiedy w końcu mogę sobie iść?
  - Już mówiłam, że musisz zostać jeszcze jeden dzień na obserwacji. Rana jest niegroźna ale w tych warunkach trzeba uważać.
  - Niegroźna! Prawie mi tam cycka odcięli! Już i tak są małe, a ja jeszcze mogłam jednego stracić! - Wybuchła dziewczyna, nieco nazbyt płaczliwie. Pielęgniarka tylko przewróciła oczami, dopisała coś do notatek i odeszła do innego pacjenta, ewidentnie już zmęczona Owcą.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Federacja Starej Huty

  — Owca! — Marley zawołał raźnie, podchodzą do niej i lekarki. — Widzę, że już lepiej z tobą!

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Federacja Starej Huty

  Gdy tylko wyszedłeś na salę, wręcz uderzył cię widok, którego byś się w życiu nie spodziewał. Owca podniosła się na łóżku do pozycji siedzącej.
  Chociaż siedziała z rękami skrzyżowanymi na piersi i dość naburmuszoną miną. Obok jej łóżka stała pielęgniarka z jakimiś kartkami w ręce i wyjątkowo ciężką miną. Pewnie starała się wypełnić kartę pacjenta, a Owca jej w tym w ogóle nie pomagała.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Federacja Starej Huty

  Marley starł rękawem kurz z twarzy, choć pewnie nie dało to wiele. Poddał się w walce z nieładem i zamiast tego postanowił sprawdzić po kolei stan pacjentów. Gdy to zrobi, uda się do piwnicy, licząc na jakąś żywność i wieści z wojny.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Koszary Straży Miejskiej

  Klaus spojrzał na przestawioną my figurkę z mieszaniną odrazy i zaskoczenia. Nie miał pojęcia, że tak… demonicznie wyglądające istoty zamieszkiwały tę z pozoru normalną dolinę.

  — Coś szczególnego powinniśmy o nich wiedzieć? — Zapytał, przykładając dłoń do brody.

  napisane w Złota Dolina
 • RE: Rozgrywka [Azja + Australia]

  GENERALREGIERUNG FÜR DIE BESETZTEN TIBETISCHEN GEBEITE

  (72dac991-e09b-41e8-9f18-1577bf5f2f9f-obraz.png

  TIBETISCHER OKULTSTAAT

  Werbunek:

  […]

  Dyplomacja:

  - Odbyła się [usunięto].

  - Przyjmujemy kapitulację Państwa Gurkhów i zapewnimy zaplecze medyczne w ewakuacji do WKA.

  Handel:

  […]

  Badania:

  - Przeznaczamy [usunięto] na rozwój projektu krypt. BTP-70A

  - Przeznaczamy [usunięto] na rozwój projektu krypt. Zwillingssoldaten Bühne-1

  - Przeznaczamy [usunięto] na rozwój projektu krypt. Mollige Bertha

  - Przeznaczamy [usunięto] na rozwój projektu krypt. Tibetterrier

  - Przeznaczamy [usunięto] na rozwój projektu krypt. DU

  Wojska:

  PW

  Taktyka:

  PW

  Inne Działania oraz Wydatki:

  PW

  Podsumowanie:

  Change comes at a great cost.

  Military Fashion Show - Slowed + Reverb – 05:37
  — SOS_CYBERSLAVE

  napisane w Nazaris
 • RE: [Metro-Zdzieszowice] Stacja Szkolna

  Maruder [T-5(Wydarzenie)]

  — A wy, obywatelu Maruderze, macie wyjątkowy talent do podnoszenia mi ciśnienia. — Odparł Kulpecki na odchodne co w jego słowach mogło znaczyć, że życzył dwójce powodzenia.

  Wszyscy rozeszli się, udając w swoich kierunkach parami, poza samym Kulpeckim który odszedł w tylko sobie znanym kierunku i szybko zniknął pomiędzy ludźmi. Najemnik mógł zauważyć, że nim to się stało, Pogodzik cały czas obserwował swojego dowódcę kątem oka.

  Tymczasem oni doszli do pierwszego punktu swojego śledztwa na stacji, na rynek, choć w porównaniu do przestronnych placów Perły czy najsłynniejszej ulicy Galery, wydawał się tylko zupełnie śmieszną, nieskładną plątaniną skleconych z wszystkiego kramików i koców, na których sklepikarze rozłożyli swoje towary.

  Choć żaden nie wydawał się szczególnie wyjątkowy na pierwszy rzut oka, to po przyjrzeniu się, niektóre okazywały się dosyć niecodzienne. Taki choćby był kram obwieszony od samego dołu po samą górę odzieżą w lepszym lub gorszym stanie, w wielu miejscach noszącą ślady zadrapań o ile nie po prostu plamy krwi. Oprócz niego znajdował się tu jeszcze wyjątkowo elegancki, bo gustownie wykonany z starodawnego kredensu, który oferował książki z podziałem na gatunki (!) oraz koc na którym szczupła, by nie powiedzieć wychudzona kobieta siedziała po turecku z rękami uniesionymi ku górze i kartką z ceną przed sobą. Może warto będzie zacząć poszukiwania od wypytania sprzedających lub przypadkowych kupujących o to czy coś wiedzą o sprawie?

  Nim jednak Maruder miał okazję to zrobić, usłyszał głos Plutonowego za sobą.

  — Myślisz, że jesteś nietykalny, tylko dlatego że kazali Ci z nami współpracować. Jesteś w błędzie. — Stwierdził zimnym tonem.

  napisane w [Radiotelegrafista] Zdzieszowice
 • RE: Federacja Starej Huty

  Jako że pomieszczenie było wszystkim po trochu, to i porządki nie szły najlepiej. Ostatecznie spędziłeś tutaj mnóstwo czasu, a bałagan wydawał się w ogóle nie zmniejszyć.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Federacja Starej Huty

  W takim razie postanowił ją wyręczyć. Choć jego żołądek domagał się jedzenia, to wolał najpierw uporządkować otoczenie. Pamiętał jednego z swych nauczycieli, zawsze powtarzających by najpierw zabierać się za obowiązki, dopiero później za przyjemności… Ciekawe czy przeżył? I ciekawe też, jak śniadanie z codzienności stało się przyjemnością…

  Zastanawiając się nad tym, zaczął odkładać rzeczy na swoje miejsca.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola