Group Details Private

Pandemia

Rok 2017. Naukowcy podczas rutynowych badań odkryli nieznany wcześniej typ wirusa, który istniał w przyrodzie od setek, a może i tysięcy, lat. Pobrano jego próbki i rozwieziono po laboratoriach na całym świecie. Odkryto, że wirus ma niezwykłe zdolności regeneracyjne, co postanowiono wykorzystać w medycynie. Odtwarzanie utraconych kończyn oraz tworzenie sztucznych organów - ludzkość była o krok od tego wszystkiego. Ale coś poszło nie tak… Wirus nazwany ZX-521 wydostał się w jakiś sposób na wolność. Zaczął zarażać zdrowych do tej pory ludzi. Najpierw było ich kilku, później kilkunastu. Z czasem populacja zarażonych sięgała kilkudziesięciu, kilkuset, a na koniec kilku tysięcy. Rok 2018. Wirus zaraził już kilkadziesiąt milionów osób i zaczął gwałtownie mutować, zabijając dziesiątki tysięcy zarażonych. Z czasem naukowcy odkryli jego przerażające zdolności regeneracyjne, gdy zaczął on reanimować zwłoki martwych zarażonych. Pragnęli oni ludzkiego mięsa, które było w stanie spowolnić tempo ich rozkładu. Zaczęli polować na zdrowych, populacja żywych trupów poczęła gwałtownie rosnąć. Rok 2019. Poza zmarłymi zarażonymi Zombie stają się też zmarli wcześniej ludzie. Ludzkość stoi na krawędzi zagłady, wielu umiera od nadal obecnego ZX-521, a pozostali giną z rąk Zombie lub dołączają do nich jako żywe trupy. Wydaje się, że to już koniec. Rok 2020. Powstaje międzynarodowa organizacja nazwana Z-Com. Rozpoczyna ona eliminację zarażonych, tworzy mniejsze i większe bazy w częściowo zarażonych krajach, bombarduje te całkowicie zarażone, a z zupełnie zdrowych tworzy państwa-fortece. Tymczasem naukowcy opracowali lek na ZX-521, dzięki niemu ludzie nie giną już tak szybko i nie zasilają armii umarłych. Jednak to nie koniec…

 • RE: Krukownik

  Przepraszam Gulaszku za moje późne ogarnięcie się, ale dopiero teraz zrobił mi się czas.

  posted in Zorze Onaliah
 • RE: Handel

  //skapnąłem się 2 minuty za późno, sorki, ale z tury dam radę na tym co mam

  posted in Zorze Onaliah
 • RE: Handel

  ///Odpadam, ja mam turę zrobioną.////

  posted in Zorze Onaliah
 • RE: Dyplomacja

  Crimetra oficjalnie wypowiada wojnę Vasau, w związku z atakiem Costalii na wspólnego sąsiada. Lord Imperator boi się, że ludzie o wspólnej religii zostaną całkowicie wchłonięci przez bezbożników, i jednocześnie wie że nie ma czasu na sprzeczki z dyplomatami Vasau. Najlepszym wyjściem jest więc wojna.

  Crimetra ogłasza również, że każdy obywatel Vasau jaki ucieknie przed atakiem Costalii do Crimetry zostanie przyjęty jak Crimetrańczyk, a nie wróg.

  Na innej nucie, Crimetra chce pakt o nieagresjii z Soleth Vonar na czas roku.

  posted in Zorze Onaliah
 • RE: Handel

  Crimetra proponuje 20 Drewna za 20 Stali Soleth Vonarovi
  Crimetra proponuje 15 Drewna za 15 Żywności Costalii @Vader
  Crimetra proponuje 10 Drewna za 10 Kamienia Nerosharze

  posted in Zorze Onaliah
 • RE: Colder

  — Roscoe? Niech się pierdoli. Gówno wie co się u mnie dzieje i zmyśla.
  Zella zakryła usta i otrzymała karcące spojrzenie od męża.
  — Co tam u twojego ojca?

  posted in Black Wonderland 2.0
 • RE: Begin

  Znalazła coś co wyglądało na siłownię. Nie była jakoś bardzo wyposażona, ale Adahy mogła tu przynajmniej w spokoju ćwiczyć.

  posted in Black Wonderland 2.0