Ukryte laboratorium AIM na Antarktydzie [ZIEMIA]

• Mistrz Gry

To właśnie tutaj pod okiem wykwalifikowanych, ale nie koniecznie “dobrych” naukowców organizacji Advanced Idea Mechanics powstały trzy pierwsze wytworzone przez rasę ludzką “Klejnoty” :
    Debbi (D1); Lizzy (L2); Moana (M3).
    Są tutaj już gotowe komory do testowania pseudo dziewczynek oraz materiały z których użyciem można by wytworzyć jeszcze kilka tuzinów obiektów testowych. image

• Mistrz Gry

Moana zawsze podziwiała to, jak bardzo mocny sen miała Debbi… I to jak mocne ramiona miała Lizzy. O co chodzi? Cóż - D1 i L2 najwyraźniej się nudziło, bo Lizzy od samego rana podnosiła “siostrę” niczym sztangę, a Debbi w pewnym momencie zasnęła, jakby bycie sztangą L2 nie było dla niej niczym dziwnym czy nowym (a jakoś wcześniej tego nie robiły). Moana zaś siedziała spokojnie pod ścianą pomieszczenia i patrzyła na nie z lekkim uśmiechem… To w sumie zabawne, poniekąd. Swoją drogą, ciekawe czy dzisiaj też będą jakieś testy robione na nich?

• Mistrz Gry

avatar Andrzej_Duda Andrzej_Duda

Debbi:
    Spokojnie i beztrosko sobie śpi, służąc jednocześnie za przyrząd do ćwiczeń swojej siostry.
    Lizzy:
    Podnoszenie śpiącej siostry nie sprawia jej nawet najmniejszego problemu, to prawie tak jakby nie podnosiła kogoś jej rozmiarów, tylko piórko lub borówkę. Ledwo czuje, że w ogóle trzyma coś w rękach.
    Moana:
    Fakt, to zadziwiające, że Debbi potrafi zasnąć nawet w takiej nietypowej oraz zdecydowanie rozbudzającej sytuacji, a z kolei Lizzy jest w stanie tak łatwo ją podnosić. Aż trudno uwierzyć, że się tak dzieje. W kwestii testów, nigdy nic nie wiadomo, zwłaszcza, że od kilku dni siostry nie miały żadnych gości.

• Mistrz Gry

• Yo! Sister! Nad czym tak myślisz? - zagadała Lizzy Moanę, nadal podnosząc śpiącą siostrzyczkę niczym sztangę.
    • Ah, wiesz… Od kilku dni nie było tych gości w kitlach. Może nas już nie lubią?
    • Pff, gadanie! Na pewno lubią! ^^

• Mistrz Gry

// Tak się właśnie zastanawiam, jak na to odpisać. Mogę kierować jedną z sióstr, czy raczej ty kierujesz wszystkimi, a ja daje do nich czynniki zewnętrzne?

• Mistrz Gry

//Hm… Może Debbi? Zawsze może się obudzić czy coś, mogę ci ją dać xd

• Mistrz Gry

// Na pewno kontrolować jedną z sióstr?

• Mistrz Gry

//A jak wolisz?

• Mistrz Gry

// A ja tam się dostosowuje do Ciebie.

• Mistrz Gry

//To bądź światem wokół nich, whatever xd
    //I odpisz w Bronxie, dawno nie było .-.

• Mistrz Gry

// Okej uwu //
    Po chwili siostry usłyszały, jak ktoś wchodzi do środka ich pokoiku. Jak się okazało, jes to to przyjaciół dziewczynek, które zazwyczaj przeprowadzał badania z nimi związane, doktor Leonard Jackson. image
    -Witajcie dziewczynki. - powiedział krótko, trzymając w dłoni długopis i kilka kartek A4 z wydrukiem na stronie skierowanej do niego.

• Mistrz Gry

• Dzień dobry! - przywitała się Moana nieśmiałym uśmiechem. Tymczasem Debbi obudziła się, a Lizzy postawiła ją na ziemii.
    • Dzień… - ziewnęła w otwartą dłoń, przeciągając się leciutko - …dobry… Duh, dzień dobry brzmi tak strasznie nudno…
    • ELO FRAJERZE! - urozmaiciła Lizzy, choć szeroki uśmiech na jej buzi świadczył o tym, iż nie miała nic złego na myśli. Pewnie usłyszała to słowo od jakiegoś pracownika laboratorium i nie do końca wiedziała, co ono oznacza. Cała Lizzy.

• Mistrz Gry

Doktor Leonard natomiast tylko westchnął, a następnie przeskanował dziewczynki wzrokiem.
    -A więc, mam dla was trochę luźniejszy eksperyment. Jak rozumiem, pamiętacie jeszcze jak się pisze i czyta, nieprawdaż? - spytał się, spoglądając raz na kartki, raz na Lizzy, Moanę oraz Debbi.

• Mistrz Gry

Moana skinęła głową.

• No pewka, że pamiętamy! - uśmiechnęła się szeroko Lizzy. Tylko Debbi wyglądała na niepewną… Ale się uśmiechnęła, więc chyba tak średnio pamiętała, ale miała optymistyczne podejście do sprawy.

• Mistrz Gry

-Doskonale. Mam tutaj dla was mały test. Jego treść pozostanie dla was tajemnicą aż do chwili kiedy dostaniecie karteczki. Pamiętajcie, to ważne jak go napiszecie, od tego zależy co się z wami stanie w przyszłości.

• Mistrz Gry

• D-dobrze - powiedziała nieco niepewnie Moana. Cała ich przyszłość miała zależeć od jednego testu? To… Brzmi poważne.
    • Się rozumie, kierowniku! - zachichotała Lizzy, podczas gdy Debbi walczyła z tym, żeby znowu nie zasnąć. Całą zeszłą noc przegadała z Lizzy, która jak widać znosiła tyle godzin bez snu dużo lepiej, niż najstarsza z siostrzyczek (ale za to niestety najmniej dopracowana i z największymi uszkodzeniami na ciele i umyśle).

//Ekhem. Matura. Ekhem xd
    Btw - Mają tyle samo lat, ale D1 była stworzona pierwsza i była najmniej udanym eksperymentem. Potem L2, a na końcu M3. W tym samym roku, ale nie naraz.

• Mistrz Gry

Fakt, to naprawdę poważna sprawa, taki test. Zwłaszcza, że w tym przypadku nie wiadomo nawet jak dokładnie wpłynie na przyszłość sióstr oraz o jakiej tematyce w ogóle będzie! A co do Lizzy i Debbi, to wręcz fascynujące, że w kwestii spania są niemalże dosłownie swoimi przeciwieństwami.
    -A więc, usiądźcie sobie gdzieś wygodnie w miarę możliwości z daleka od siebie, a ja wam rozdam długopisy i arkusze.

• Mistrz Gry

Moana nie ruszyła się z miejsca. I tak siedziała w kącie, więc… I tak daleko od reszty. Tymczasem Debbi usiadła sobie po turecku na swoim łóżku, a Lizzy sobie przycupnęła swobodnie pod ścianą, możliwie jak najdalej od siostrzyczek.

• Mistrz Gry

A profesor zaczął skanować wzrokiem otoczenie, jakby się chciał upewnić, że dziewczynki nie będą miały opcji na ściąganie od siebie.

• Mistrz Gry

Raczej nie miały takiej opcji.

• Mistrz Gry

-Gotowe, dziewczynki?

• Mistrz Gry

• Tak - odpowiedziała spokojnie Moana.
    • No jacha! - wyszczerzyła zęby w uśmiechu Lizzy. Tymczasem Debbi potrząsnęła twierdząco głową, z całych sił próbując nie zasnąć. Dlaczego w nocy nigdy nie czuła się senna, a potem za dnia była niemal trup?! To niesprawiedliwe!

• Mistrz Gry

No zdecydowanie nie sprawiedliwe! Jeśli już jej ma się spać, to wszystkim się powinno spać, bez wyjątku!
    Profesor rozdał dziewczynkom kartki oraz takie same długopisy. Pozostaje przeczytać pytania i na nie (ewentualnie) odpowiedzieć.

• Mistrz Gry

Moana była teoretycznie najmłodszą, jednak zarazem i najbardziej pojętną z sióstr, toteż od razu rozpoczęła czytanie pytań, nie śpiesząc się jednak, powoli i na spokojnie analizując wzrokiem tekst. Mniej cierpliwa, ale również bystra Lizzy przeczytała tylko pierwsze pytanie, gdyż chciała odpowiedzieć na nie szybko, jak leci i bez zbędnego filozofowania nad całością. Tymczasem obdarzona najmniejszym rozumkiem i niestety bardzo senna Debbi nachyliła się nad kartką i walcząc ze snem zaczęła łączyć w głowie literkę do literki, mozolnie trudząc się nad zapoznaniem się z pytaniem numer jeden.

• Mistrz Gry

Moana:

1. Jak się czujesz z tym, że jesteś regularnie używana w testach laboratoryjnych?
    2. Jeśli cegła waży 1 kg i pół cegły, ile waży cegła?
    3. Jaki jest twój ulubiony kolor?
    4. Co sądzisz o swoich siostrach?
    5. Jak byś zareagowała na czwartą siostrę?
    6. Jakie masz marzenia?
      Lizzy:
    7. Jak się czujesz z tym, że jesteś regularnie używana w testach laboratoryjnych?
      Debbi:
    8. Jak się żyjesz rym de jestś reglarnie zżywana w trach labryjnych…
      O boże, jak jej się spać chce…

• Mistrz Gry

Moana zastanowiła się chwilę nad odpowiedziami. W końcu wpisała przy pierwszym starannym pismem “Nie przeszkadza mi to szczególnie, zważywszy na to, że jest tak odkąd pamiętam”. Na to samo pytanie Lizzy odpisała charakterem pisma zdradzającym żywiołowość L2 “Źle nie jest, skoro siostrunie tu so!” a Debbi (ziewnąwszy wcześniej kilkakrotnie) nakreśliła nieco niedbale “Zenna trohe”. Następnie i Lizzy i Debbi zaczęły czytać następne - drugie - pytanie.

• Mistrz Gry

Lizzi:
    2.Jeśli cegła waży 1 kg i pół cegły, to ile waży cegła?
    Debbi:
    2. Źligła wrzy 1 gam ipły hły, wrzy gła…

• Mistrz Gry

Moana wpisała co następuje:

x -> waga cegły
    x = 1kg + 1/2 x | • 2
    2x = 2kg + x | - x
    x = 2kg

Odp.: Cegła waży 2kg.

Lizzy napisała niedbale nieco:

100% cegły.

A Debbi… Hm, cokolwiek to ma znaczyć:

Czampon pszeciv phielny.

Lizzy i Debbi przeczytały kolejne pytanie.

• Mistrz Gry

Lizzy:
    Debbi:
    3. Yeeteeój błonylor?

• Mistrz Gry

Moana wpisała czerwień.
    Lizzy wielkimi literami napisała ZIELONY!
    Zaś Debbi przetarła zmęczone oczy i przeczytała jeszcze raz, bo tym razem ani trochę nie zrozumiała treści pytania.

• Mistrz Gry

Lizzy:
    Debbi:
    3. Jytes ój klor?

• Mistrz Gry

Moana i Lizzy napisały zasadniczo to samo “kocham je”, ale u L2 napisane to zostało wielkimi literami i z trzema wykrzyknikami. Tymczasem Debbi spróbowała to przeczytać jeszcze raz. No przecież to nie ma sensu! Nie rozumiała pytania!

• Mistrz Gry

Lizzy:
    Debbi:
    No i w dodatku za każdym razem jak je czyta to jest inne!
    3. Jyst tój uliony klor?

• Mistrz Gry

Moana napisała: Raczej dobrze.
    Lizzy za to: CZWARTA SIOSTRA, GDZIE?!
    A Debbi w końcu pojęła, że chodzi o kolor i napisała najstaranniej jak umiała “wioletofy”. Lizzy i Debbi przeczytały kolejne pytanie (Lizzy 6’ste, Debbi 4’te).

• Mistrz Gry

Lizzy:
    6. Jakie masz marzenia?
    Debbi:

• Mistrz Gry

Moana: Być zawsze ze swoimi siostrami.
    Lizzy: Ruszyć z siostrami w trasę koncertową, BYŁOBY ZAJEFAJNIE! ❤
    A Debbi zaskoczona była, że tym razem zdanie miało sens! Napisała: Koham je ❤
    A następnie przeczytała kolejne pytanie.

• Mistrz Gry

Moana:
    Koniec testu.
    Lizzy:
    Koniec testu.
    Debbi:
    To głównie dlatego, że intensywna praca nad poprzednim pytaniem zdecydowanie ją pobudziła.

• Mistrz Gry

Debbi: Myślę, sze dobrze

• Mistrz Gry

Debbi:
    6. Jakie masz marzenia?

• Mistrz Gry

“Dobrze sie bawić s siostrami!” i serduszko. Przeczytała jeszcze raz poprzednie pytania, wykorzystując to, że troszkę się rozbudziła i lepiej jej szło czytanie.

• Mistrz Gry

Debbi:
    Jak się okazało, wszystkie pytania to:

1. Jak się czujesz z tym, że jesteś regularnie używana w testach laboratoryjnych?
    2. Jeśli cegła waży 1 kg i pół cegły, ile waży cegła?
    6. Jakie masz marzenia?

• Mistrz Gry

Skreśliła odpowiedzi przy 1 i 2.
    Dobrze, że sprawdziłam jeszcze raz!
    Pomyślała z uśmiechem i poprawiła:

1. Dobrze, puki som tu tesz moje siostry!
    2. 1 i 1/2 kilograma.

//I tak lepiej niż szampon na pchły xd

• Mistrz Gry

I w ten sposób wszystkie siostry ukończyły swoje testy.

• Mistrz Gry

Debbi uśmiechnęła się szeroko.

• Skończyłam! ^^
      Lizzy pokazała gest victorii.
    • JA TEŻ! YEAH!
      Moana uśmiechnęła się lekko.
    • …również…

• Mistrz Gry

Profesor się uśmiechnął.
    -Oddajcie mi proszę swoje testy. - odpowiedział spokojnie.

• Mistrz Gry

Wstały, podeszły do niego i oddały.

• Mistrz Gry

Profesor je wziął.
    -A więc, do zobaczenia wkrótce. - powiedział, a następnie wyszedł z pomieszczenia, zamykając za sobą drzwi.

• Mistrz Gry

Lizzy - Co wpisałyście w drugim?! ^^

• Szampon przeciw pchłom. Ale poprawiłam na 1 i 1/2! - Debbi.
    • …co? - zaskoczona była Moana.

• Mistrz Gry

To zdecydowanie było niespodziewane, nawet po niej.

• Mistrz Gry

Debbi - No szampon przeciw pchłom.
    Lizzy - Te, to ja źle wpisałam, po napisałam, że 100% cegły, nie miałam nic o szamponie przeciwpchielnym!
    Moana - …co. Chodziło o wagę, skąd tam wzięłaś ten szampon, Debbi? .-.
    Debbi - Eee… Zaspana byłam.

Log in to reply