Group Details

Cannon Fodder

Uproszczony pbf strategiczny w realiach Wielkiej Wojny

 • RE: Główny hangar

  Najlepiej na mostek, bo liczył, że spotka tam albo swojego przełożonego, albo kapitana statku, który powinien być na tyle kompetentny, żeby wskazać mu drogę do swojego mocodawcy.

  Opuścić hangar, kierując się dalej. Nie wiedział, jak długo zostanie na wolności, a przejrzenie jak największej części stacji na pewno nieco mu pomoże.

  posted in Kazamata XIII
 • RE: Dzielnica czerwonych latarni

  Nie żeby miał coś do żółtych, ale lekką rękę skazałby tego tu na śmierć, gdyby miał wybór między nim a swoim kumplem, więc również odetchnął z ulgą.
  - Jak szybko będzie można znowu otworzyć bar i jakie są szanse na to, że nie nagłośnicie tego tak, że pójdziemy z torbami?

  posted in Nowe Detroit
 • RE: Sugestie, czyli temat organizacyjny

  Dodaj jeszcze wygląd i będzie cacy.

  posted in Pandemia
 • RE: John Kane

  - Kurwa, ja pierdolę, mówiłem, że jestem na to za stary, do chuja karmazyna! Bo kto tu kurwa widział? Wnukom powinienem takie historie opowiadać, z psem się bawić, krzyżówki rozwiązywać i grzać kości przy kominku, a nie! Młodszych bohaterów nie ma, do jasnej cholery? Wiecznie żyć nie będę! - psioczył John, bo choć teraz najchętniej by usiadł i chwilę odpoczął, to nie tracił czasu w obawie przed kolejnymi truposzami, ale zabrał nóż, nabił rewolwer i spróbował wyszarpnąć siekierę ze ściany.

  posted in Postacie