Sugestia

• Underworld

Nie wiem, może jakieś sortowanie typu podział na fantasy, strategie, gangsterskie, albo grupy z największą ilością postów, aktywnością. Na pewno ułatwiłoby to przeglądanie Wieloświatu kiedy będzie tutaj jeszcze więcej PBFów.
    Pomysłodawca: Abomination

• Underworld Szkarłatna Inwazja

Mogłeś ładniej to napisać, zamiast kopiować z czatu 😠

• Proponuję wprowadzenie możliwości sortowania PBFów na kategorie (sci-fi, fantasy etc.) oraz na jakieś listy PBFów z największą aktywnością, największą liczbą postów i tym podobnych.

• No super teraz ten zedytował i mój post jest meaningless

• Miasto Nieszczęść Wiek Pary

W ogóle ta sugestia nie jest potrzebna, bo rzecz jest w planach, z tego co wiem.

• Akademia Magów

To fajna sugestia Abomination…

@Rafael-Rexwent napisał w Czat Ogólny:

Mam taką propozycję do rozważenia, która będzie tylko zyskiwać z czasem. Chodzi mi o jakiś rodzaj selekcji pbfów na na przykład “Fantasy”, “Postapo”, “Strategiczne” etc.
    Po prostu byłoby to bardziej czytelne i intuicyjne niż ściana pbfów gdzie przed pbfem o szkole znajduje się strateg zaś tuż za nim pbf osadzony w uniwersum fantasy.

• Jak Maxwell i Rafael napisali - od jakiegoś czasu bardzo powoli się tym zajmuję.
    Testy tutaj nie będą widoczne, bo pracuję na plikach nodebb więc jak coś zepsuję to trudniej to naprawić - dlatego robię to na testowej stronie 🙂
    Póki co jestem jednak na etapie uczenia się jak dokładniej kategorie są renderowane na stronie głównej, bo muszę to oczywiście widzieć by móc na to wpłynąć.

Jednak trochę to zajmie - najpierw najpewniej dodam wyświetlanie tylko kategorii w których się gra (tj. jest się członkiem powiązanej grupy), a dopiero później sortowanie.