Group Details Private

Żelazne Koryto

Postaw się na miejscu jednego z przywódców państw zza Żelaznej Kurtyny podczas Zimnej Wojny. Dzielnie zwalczaj ruchy demokratyczne w twoim kraju i opieraj się wpływom obcych mocarstw, byleby dłużej zostać przy władzy i wpłacić wszystko na szwajcarskie konto bankowe!

 • RE: Roth Stormwind - Mag na usługach

  - Tak, widziałem go gdzieś w krzakach, więc po wszystkim poszedłem sprawdzić teren - odparł i wyciągnął włosy tegoż elfa. - Tylko to tam znalazłem, ale chyba wystarczy?

  posted in Beyond Time - Drastea
 • RE: Midtown High School [NOWY JORK, ZIEMIA]

  To dobrze, nawet bardzo. Bała się dzisiejszego dnia, poznawania nowych osób, a w szczególności córki Kasady’ego… Ale jakoś to będzie, musi być. Udała się pod klasę H3, tą, którą wskazała jej nowa wychowawczyni, by tam poczekać na rozpoczęcie lekcji.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • RE: Oceń piosenkę nad sobą posted in Ogólne
 • RE: Komisariat

  — Może być. — Zdawkowo odpowiedział Berwick, całą swoją uwagę poświęcając prowadzeniu samochodu. Jechał z całą kolumną, bez trudu dotrzymując tempa. Ah, jak zarąbiście jest trzymać w rękach kierownicę takiego cacka!

  posted in Nowe Detroit
 • RE: [Metro-Zdzieszowice] Stacja Szkolna

  Mariusz “Szprycer” Woliński

  — Pestek? — Młody tępo spojrzał na Mariusza. — Przecież do rewo… rowe… rwelorwera nie potrzebujesz żadnych pestek. Bierzesz proch, kulę, jakąś szmatę żeby nie wypadało, jakieś czyścidełko i strzelasz, nic skop… skompilikowanego. — Odpowiedział, jakby była to najbardziej oczywista rzecz na świecie.

  posted in Uniwersum Metro 2035∶ Posmak Przeszłości [PBF]
 • RE: Erika van Johansen

  Zupełnie zapomniała o tym, że go trzymała, wciąż zaciskała ręce. W końcu jej myśli skupiały się na czymś zupełnie innym.
  — Hva i helvete var det?! (Co to kurwa było?!) Hva er galt med denne kvinnen?! Hun så ut som et spøkelse! (Co z tą kobietą jest nie tak?! Wyglądała jak jakaś pieprzona zjawa!) — Niemalże krzyczała, w afekcie zapominając o wszystkim co było i jest dookoła. Nawet nie zdała sobie sprawy, że panikując przestawiła się na naturalniejszy dla niej norweski.

  posted in Postacie
 • RE: Frank Douglass

  Frank skinął głową. Co za dziwny, parszywy dzień… Jeszcze tydzień temu nic nie zwiastowało, że taki będzie. Co właściwie dzisiaj zaszło? Nawet nie miał za grosz pojęcia kim był gość, któremu zmiażdżył czaszkę. I co do cholery dzieje się na około? Choć był tylko prostym tirowcem, to za garść wyjaśnień oddałby rękę… no, a przynajmniej palec. U nogi. Po dłuższej chwili milczenia odezwał się do Lisy.
  — Wiesz, tak sobie myślę i… kurwa, przecież ja zabiłem człowieka. — Skierował wzrok na sufit.

  posted in Postacie
 • RE: Komisariat

  — No nieźle… — Aż przystanął z zdumienia, ale od razu ogarnął się i wskoczył za kółko. Co prawda miał sentyment do zwykle używanej bryki, ale to cacko… To cacko miało w sobie tą moc! Włożył kluczyk w stacyjkę i przekręcił z precyzyjną pasją.

  posted in Nowe Detroit
 • RE: [Metro-Zdzieszowice] Perła

  Maruder

  Garść przegotowanych grzybów z cienko pokrojonymi, karłowatymi warzywami, którą właściciel baru na trzecim piętrze Perły dumnie nazwał “sałatką grzybową” może nie należała do najgorszych posiłków w życiu Marudera, ale też nie pieściła jego kubków smakowych. Ważne było to, że jako tako syciła i pozwalała dotrwać do kolejnego posiłku. No, miała jeszcze jeden atut, niezbyt wygórowana cena. Najemnik jednak musiał na chwilę porzucić skupianie się na posiłku, gdy do jego stoliku, nie mówiąc słowa, dosiadł się potężnie wyglądający, choć nie groźny z twarzy, mężczyzna z kilkudniowym, ciemnym zarostem na szerokiej twarzy. Na sobie miał wysłużoną, materiałową kurtkę koloru błękitnego i czarną czapkę z daszkiem. Wraz z sobą przyniósł dwie pięciuset mililitrowe butelki alkoholu, najzwyklejszej, ale tak bardzo cieszącej grzybówki. Mętny płyn zajmował po połowie każdej butelki. Jedną z nich mężczyzna podsunął Maruderowi, okraszając go wzrokiem mówiącym " Na zdrowie!". Swoją odkorkował i chwycił w potężną łapę, najwidoczniej czekając aż on zrobi to samo.

  posted in Uniwersum Metro 2035∶ Posmak Przeszłości [PBF]