Group Details

Szkarłatna Inwazja

Ten świat nie jest już domem dla ludzi. Już nie. Cesarstwo Lorkhan, największe państwo na kontynencie pogrążone w chaosie wojny zostało zdewastowane od wewnątrz. Wszystko zaczęło się od spokojnego nadmorskiego miasteczka, gdzie doszło do erupcji potężnej i przerażającej magii. Skaziło to pobliskie ziemie i zabiło wielu ludzi. Poszukiwacze przygód i awanturnicy przybyli na miejsce zdarzenia w poszukiwaniu chwały i złota. Znaleźli głównie śmierć, mękę i rozpacz. Niektórzy mieli więcej szczęścia, ale nie na długo. Miesiąc po kataklizmie nadeszli oni… Plugawi krwiopijcy o ludzkich ciałach, potężni i niepokonani. Migiem zdobyli miasteczko i rozpoczęli podbój ogarniętego już wojną Cesarstwa. Zniewolili ludzkość na zdobytych terenach, najsłabszych użyli jako zbiorniki na smaczną dla nich krew, innych przemienili w podobne stwory… Reszta została służbą dla wąpierzy. Niektórzy jednak nie ukorzyli się przed najeźdźcami i pouciekali z zdobytych miast i zaczęli dosłownie żyć jak szczury. Zaczęli żyć w kanałach, obozach poza miastami, w lasach próbując przetrwać za wszelką cenę. Armie cesarstwa bronią swoich granic, z całych swych sił. Uchodźcy z zdobytych miast starają się uciec na południe w poszukiwaniu schronienia. Inwazja krwiopijców trwa nadal… Doprowadzisz do upadku ludzkości czy może postarasz się ją uratować? Decyzja należy do Ciebie.

 • RE: Stołówka

  - Ta, na pewno będzie dobrze, bo niedługo kolejni ludzie mogą zginąć. - pomyślał cynicznie i dalej obserwował sytuację.

  posted in Kazamata XIII
 • RE: Roth Stormwind - Mag na usługach

  - Tak, widziałem go gdzieś w krzakach, więc po wszystkim poszedłem sprawdzić teren - odparł i wyciągnął włosy tegoż elfa. - Tylko to tam znalazłem, ale chyba wystarczy?

  posted in Beyond Time - Drastea
 • RE: Getto

  Na pewno nie odpuści tego zlecenia, ale dzisiaj nic nie może już zrobić. Pozostało mu jechać w stronę Doków.

  posted in Nowe Detroit
 • RE: Agmundr av Skaelig - Oczytany najemnik

  Wszedł do gospody.

  posted in Beyond Time - Drastea
 • RE: Erika van Johansen

  //Z tłumacza to czy umiesz trochę po norwesku?//

  Stał tak w Twoim objęciu przez jeszcze parę sekund i się wyśliznął, a dziewczyna oparła się o drzwi i głęboko oddychała.
  – Myślicie, że innym też się to przytrafiło? Ona jakby martwa była, ale nie do końca. Czułam jakbym mi ktoś położył kostki lodu na dłoni, gdy dotknęłam jej… – powiedziała dosyć spokojnie.
  – Bo chyba była. Żywy człowiek nie jest zimny jak lód i nie zniósłby ot tak postrzelenia w zęby, i złamanego łokcia.

  posted in Postacie
 • RE: John Kane

  Chłopaka uratowałeś, ale już musiał sam sobie poradzić z wyczołganiem się spod truchła. Przy skręcaniu karku truposzowi, który siłował się z kobieciną, zerwałeś mu kawał skóry z jego zimnej twarzy, co prawie doprowadziło Cię do zrzygania się. Całe szczęście w ostatniej chwili powstrzymałeś puszczenie pawia na kobietę.

  posted in Postacie
 • RE: Malcolm Travis

  Jeźdźcy obserwowali każdy wasz ruch i dalej mierzyli ze swoich pistoletów i karabinów.
  – No to teraz wasze gnaty na ziemię i na kolana. – powiedziała spokojnie i wyszła z rzędu. Teraz już wiesz, kto przemawia. Raczej. – I bez gwałtownych ruchów, bo wiadomo jak to się skończy, prawda?

  posted in Postacie
 • RE: Samuel Abasto

  - Znalazł się, pan zarobiony, tytan pracy, mistrz klucza francuskiego i podnośnika, kurwa jego mać. - prychnął Samuel, wyglądając przez okno. - Kurwa, chłopie, jak to dobrze być znowu wolnym.

  posted in Postacie
 • RE: Anthony Daniels

  Odebrał kartkę i pod cyfrą numer jeden wpisał kolejną, tym razem dwójkę, w oczekiwaniu na kolejnego kandydata.
  - Walka wręcz to bardzo przydatna umiejętność, wiele walk toczy się na krótkim dystansie, a nie zawsze Ty i przeciwnik macie tyle amunicji, żeby wykończyć się na odległość. Ale z Zombie lepiej nie walczyć z bliska, chyba że masz solidne kastety i coś, co chroni przed ugryzieniami… Jakieś pytania? Jeśli nie, to możesz iść, wróć wieczorem, wtedy zrobię pierwsze zebranie dla nowych rekrutów.

  posted in Postacie