Group Details Private

Beyond Time - Drastea

Czas płynie w prostej linii, to zasada każdego świata zupełnie jak i tego. Tutaj jednak akcja rozgrywa się w kilku epokach, każdej innej od poprzedniczki. Począwszy od standardowego średniowiecza, przechodząc przez czasy nowożytne, a kończąc na odległej przyszłości.

 • RE: Planeta Ermoria

  Tak…fakt posiadania atmosfery z średnią temperaturą wynoszącą ponad 2 TYSIĄCE stopni Celsjusza może być zarazem zaletą jak i wrzodem na dupie. Ale, co na to poradzi Czerwony? Taki już los że dostawał od życia bęcki, ale nadal jakoś sobie radzi mimo tego. Ale…być może wytarguje w przyszłości od swych sióstr plany technologii zezwalającej na zniżanie temperatury atmosfery Ermorii? Już tysiąc stopni Celsjusza z kawałkiem byłoby lepsze.
  Ale, to kiedy indziej nad tym pomyśli. Teraz ma obchód do wykonania.
  I, w związku z tym, obrócił się na pięcie i udał się wgłąb swojego pałacu, a następnie najpierw udał się krętymi schodami w dół z swojego pałacu do Głównego Laboratorium usytuowanego pod ziemią, czyli miejsca gdzie NIE-defektywne (bo z tego co zdołał się połapać to tamte miały defekt mowy) Heliotropy wraz z mniejszością Kwarców Ognista Aura i paroma jeszcze innymi wariantami technologicznych Klejnotów z jego “dworu” pracują nad ulepszeniami i nowymi rozwiązaniami. Po co? Niezapowiedziana wizyta w celu zobaczenia postępów technologicznych…oraz przy tym utrzymanie dyscypliny.
  Co do “defektywnych” Klejnotów to niech zostaną i biorą udział jak reszta. Klejnot to Klejnot, i fakt bycia defektem nie czyni go jakąś podformą życia. Chyba że to już jakiś serio poważne odskoczenie które by tylko przysparzało katuszy temu Klejnotowi…wtedy to śmierć jest słodkim uwolnieniem od cierpienia dla takiego przypadku.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • RE: Kościół

  W takim razie wszedł do wnętrza budynku.

  posted in Legion Dusz
 • RE: Kościół

  Spojrzał na grafik mszy oraz obecności księdza w kurii parafialnej.

  posted in Legion Dusz
 • RE: Czat

  Odświeżam sobie wątek Densissmy i znalazłem pewne jej przemyślenia na temat Gideona sprzed około dwóch lat: “Znaczy się, facet nie wydaje się być taki zły”
  Heh.

  posted in Elarid
 • RE: [Powierzchnia] Osiedle Piastów

  Anatol “Misjonarz” Dzierżyński [T -8 (Dzień 0)]

  Bądźcie mocni i mężnego serca, wszyscy, którzy pokładacie ufność w Panu!
  ~ Ps 31, 25

  Po kilku sekundach Misjonarz zdołał uwolnić nogę z pułapki i pobiegł dalej.

  Na placu nie było zbyt wielu takich obiektów. Nawet furgonetki wydawały się być rozmiarami równe potworowi, a poskręcane drzewa i zarośla nie miały wielkich szans na skrzywdzenie go. Zostawały jeszcze otaczające parking, wysokie, ale mogące runąć w każdej chwili szkielety bloków i bajoro poza placem.

  W miarę jak zbliżał się do bramy, kurz stopniowo opadał, ukazując łucznika i goniącą za nim bestię. Chociaż mężczyzna był cherlawy, to z zaskakującą zręcznością lawirował między samochodami, prześlizgiwał się po ich karoserii, co chwilę wypuszczając strzały z naciągniętej cięciwy, ale bestia pomimo tego nie odpuszczała.

  posted in [Radiotelegrafista] Zdzieszowice
 • RE: [Metro-Zdzieszowice] Perła

  Aleksander “Psychol” Łapta [T-6 (Dzień 0)]

  — Filozofia, do cholery… — Mruknął cicho osiłek, po czym powiedział już normalniejszym tonem. — O robotę chodzi, zamówienie. —

  posted in [Radiotelegrafista] Zdzieszowice
 • RE: [Metro-Zdzieszowice] Stacja Szkolna

  Mariusz “Szprycer” Woliński [T -10 (Wydarzenie)]

  Czekamy… czekamy… czekamy…
  — Daj ją żesz, chociaż spróbujemy. — Warknął nieco głośniej, stawiając twardo na swoim. — Chcesz wrócić prosto w ramiona Gwardzistów?! —

  posted in [Radiotelegrafista] Zdzieszowice