Group Details Private

Ostatnie Dni

Hegemon naszego świata, największe i najpotężniejsze państwo kontynentu, Imperium Rectis, chyli się ku upadkowi, co jednych napawa radością, a innych przerażeniem… Bezpieczeństwo rozległych połaci bogatego, żyznego i dostatniego kraju stoi pod znakiem zapytania, gdy na wschodnie granice spadają kolejne bandy barbarzyńców, północ łupiona jest przez wojowników z mroźnych krain, a południe lada dzień upadnie pod naporem armii koczowników. Jednak wszystko to zdaje się być jedynie wstępem do niewiarygodnego zła, okrucieństwa oraz orgii mordu i przemocy, które dopiero nadejdą z dalekiego wschodu, z zapomnianej kapliczki wyklętego boga… Stań na czele wojsk chylącego się ku upadkowi imperium i spróbuj ocalić je przed nadchodzącą zagładą. Zagłęb się w niuanse dworskiej polityki, pochlebstwami, trucicielstwem, zdradą i miłością pnąc się po szczeblach kariery. Bądź wspomóż drugą stronę konfliktu, zostań wodzem zahartowanych mrozem i wojnami plemiennymi północnych barbarzyńców, ambitnym watażką wschodnich klanów, szukających szczęścia, chwały, łupów czy miejsca do osiedlenia się na terenach ginącego imperium lub jednym z fanatyków z wiecznie gorących pustyń odległego południa. Albo spróbuj przeżyć jako zwykły chłop, mieszczanin, arystokrata, żołnierz, kupiec czy ktokolwiek inny. A gdy nadejdzie czas i mosiężne rogi wzniosą swą pieśń ku przerażeniu i zgubie innych ludzi stawisz czoła największemu zagrożeniu dla całego świata, większego niż wszyscy barbarzyńcy razem wzięci… A jeśli nie zdołasz go pokonać, dołącz do niego, bowiem Ciemność jest nie tylko cierpliwa, ale i łaskawa…

 • RE: Sylvia

  - Dobrze, że to nie był odłamkowy, bo kto by was wtedy ocalił? - odparł i zaśmiał się, choć raczej ponuro. - Liczyłem, że zdążę go odrzucić, taki odruch, wrodzona brawura albo jakieś braki o tutaj. - dodał, pukając się lekko w czaszkę. Ponownie zabezpieczył i schował pistolet do kabury, korzystając z bezpiecznej osłony, po czym dobył strzelby i wychylił się zza ściany dwukrotnie. Raz, aby ocenić sytuację i namierzyć wrogów, drugi raz aby oddać w kierunku każdego z nich kilka strzałów.

  posted in Odrodzenie Ziemi
 • RE: Atlas

  A więc ustawił kurs na koordynaty i gdy wszystko było gotowe, zostawił statek w rękach autopilota, a sam wrócił do swojej kajuty, aby zabić czas lekturą informacji, które otrzymał od swego pracodawcy.
  //Jeśli nic nie planujesz po drodze to myślę, że możesz śmiało streścić, czego się dowiedział i przyspieszyć podróż.//

  posted in Odrodzenie Ziemi
 • RE: Wenus

  Skinął głową.
  - Spokojnie, nie przyniosę nikomu wstydu moim wyglądem. Choćby po to wydałem małą fortunę, aby to ciało znów było sprawne. Jeśli to wszystko to możesz odejść i zająć się swoją częścią przygotowań, ja skontaktuję się z ochroną i zajmę się resztą.

  posted in Odrodzenie Ziemi
 • RE: Stary Trakt

  Chętnych do walki znalazłeś, chociaż nazywanie ich chętnymi jest lekką przesadą, po ostatnim starciu boją się i nie powinno cię to dziwić, jednak ich morale zapewne wzrośnie po zwycięstwie. Skoro masz już ludzi, najwyższa pora zaplanować bitwę i wysłać wojowników, aby skryli się w zasadzce, bez której ciężko będzie wam pokonać waszych zielonych kuzynów.

  posted in Mroczne Czasy
 • RE: Rozgrywka [Afryka]

  Wielka Brytania

  Werbunek:
  Piechota
  10 000 za 5 000 złota
  Sanitariusze
  50 za 2000 złota, 20ZL
  Wyrzutnia rakiet
  15 za 5500 złota, 25S i 20P
  Działko przeciwlotnicze
  20 za 3500 złota, 30S i 20P
  Transporter opancerzony
  20 za 3000 złota, 30S i 20P

  Handel:
  Irak
  - 500 złota + 15 P
  Belgia
  +10 ZL - 10 ZLO
  Sułtanat Omanu
  +35 P - 875 złota

  Badania i wydatki:
  PW

  Sprawy wojskowe:
  PW

  Podsumowanie:

  Skarbiec przed:
  29 500 złota, 10 ZL, 10 ZMW, 10 ZLO, 10 P, 100 S, 5 T, 0 U

  Rekrutacja:
  - 19 000 złota, - 20 ZL, 0 ZMW, 0 ZLO, - 60 P, - 85 S, 0 T, 0 U
  Handel:
  - 1 375 złota, + 10 ZL, 0 ZMW, - 10 ZLO, + 50 P, 0 S, 0 T, 0 U
  Badania i wydatki:
  - 7 000 złota
  Podsumowanie:
  - 27 375 złota, - 10 ZL, 0 ZMW, - 10 ZLO, - 10 P, - 85 S, 0 T, 0 U

  Skarbiec po:
  2 125 złota, 0 ZL, 10 ZMW, 0 ZLO, 0 P, 15 S, 5 T, 0 U

  Mam nadzieję że nie zdupiłem ;-;

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Afryka]

  Izrael sprzedaje Myśliwiec ISLF za 9000 złota Rodezji i swoje rakiety Prefekturze Japońskiej za 13500 złota.
  Licytacja zakończona.

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Afryka]

  Z racji na brak nowych ofert Izrael zakończy licytację (koniec licytacji nastąpi jutro, o godzinie 7:35).

  posted in Nazaris