• RE: Rozgrywka [Azja + Australia]

  Luftprotektorat Zentralrussland

  LZ.png

  Handel
  STRENG GEHEIM

  Dyplomacja
  STRENG GEHEIM

  Wydatki
  STRENG GEHEIM

  Badania
  STRENG GEHEIM

  Werbunek
  STRENG GEHEIM

  Taktyka
  UNTERNEHMEN NACHTIGALL II

  Podsumowanie
  STRENG GEHEIM

  napisane w Nazaris
 • RE: Federacja Starej Huty

  “Przynajmniej nie cierpiał.”

  — No… To dzięki za informacje. — Odparłem głucho. — Trzymaj się, Młody.

  napisane w [Dark Dante] Stalowa Wola
 • RE: Wioska Uwitki

  Severus Slitch
  Gestem ręki zaznaczył, by jego załoga zwolniła kroku, ale żeby się nie zatrzymywała. Sam starał się zbliżyć do nieznajomego, z rękoma uniesionymi na poziomie klatki piersiowej i spokojnymi gestami starał się go uspokoić, nie wiedząc, czy nagle nie zostanie zaatakowany.
  – Nordowie to zrobili, prawda? – zadał oczywiste pytanie, by nawiązać kontakt.

  napisane w Elarid
 • RE: Plantacja Fitzsimmonsów

  Trudno było jej się odżegnać od myśli o tym, jaką decyzję podjęła przed momentem i jakie konsekwencje z jej wynikną. Jednak im więcej poświęcała im uwagi, tym bardziej czuła, jak strach związany z nimi zaczyna ją coraz to silniej ogarniać. Musiała czymś zająć umysł, więc chciała zabrać się za przygotowania jak tylko szybko mogła… Musiała zacząć od znalezienia na plantacji warsztatu, a choćby skromnej pracowni, w której miałaby wystarczająco miejsca by rozpocząć konstrukcję pancerza, który choć trochę powinien powiększyć jej szanse.

  napisane w Oskad
 • RE: Koszary Straży Miejskiej

  Przysłuchałem się uważnie kolejnym słowom kapitana. Czyżby Komendant Złotej Doliny nie przez wszystkich był szczególnie mile widziany u władzy?

  napisane w Złota Dolina
 • RE: Karczma Złotojad

  Darra
  Dobrze, dziękuję – powiedziała, po czym skierowała się z powrotem do swoich nowych towarzyszy, dla których w końcu zamówiła ten obiad. – Zamówienie poszło. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać.
  Och tak, chciałby w końcu przekąsić coś dobrego. Dalej w myślach miała to pytanie zadane jej przez krasnoludzkiego karczmarza. Kiedy ochłonęła po fali zakłopotania i gniewu, zaczęła uśmiechać się lekko, w międzyczasie czekając na przyniesienie strawy.

  napisane w Złota Dolina
 • RE: Port [Złotobrzeg]

  Nilk
  Przyjął postawę obronną, ustawiając odpowiednio klingę swego miecza, aby zablokować cios przeciwnika. Jeśli mu się to udało zdecydował się na chamski ruch - kopnął Murzyna w splot słoneczny.

  napisane w Złota Dolina
 • RE: Koszary Straży Miejskiej

  Jurko

  Pokiwał głową, spoglądając raz jeszcze na mapę. Wiedział już, gdzie mają szukać trolla lub przynajmniej gdzie mogą znaleźć ślady jego aktywności. O ile nie obawiał się bandytów, bo z nimi miał już do czynienia sporo razy w swoim życiu, tak dezerterzy czy buntownicy, o których Jurko w zasadzie nic nie wiedział, mogliby stanowić poważniejszy problem, szczególnie gdyby mieli przewagę liczebną… zakładając, że mogą się tam pojawić zamiast potwora.

  – Buntownicy? O co z nimi chodzi? - zapytał kapitana straży.

  napisane w Złota Dolina
 • RE: Handel [Azja + Australia]

  Filipiny się zgadzają.

  napisane w Nazaris
 • RE: Koszary Straży Miejskiej

  Jeremy & Stonko
  W czasie, kiedy dwójka strażników przytakiwała kapitanowi straży, ten zdążył zniknąć z pola widzenia za drzwiami swojego biura. Problem był z szeregowym Filipem, który zaczął coś bełkotać.
  - Jebać gwardię miejską! Jebać! CHWDGD chuj w dupe gwardii miejskiej- krzyczał na całe koszary najebany szeregowy Filip wymachując głośno rękami w nieskoordynowanym amoku pijackim.

  Jurko & Klaus
  - Miło to słyszeć. - odpowiedział kapitan straży zadowolonym tonem, w którym czuć było udawane emocje, jakby dwójka poszukiwaczy przygód miała wrażenie, że mówi to już nie pierwszy raz i nie pierwszej grupie gotowej zabić potwora. Mężczyzna wyciągnął z szuflady biurka mapę okolicy i otoczył w pętle obszar wokół wschodniego mostu przecinającego rzekę.
  - To obszar grasowania trolla, a raczej potwora. Tam zaczynają się i kończą zaginięcia od prostych myśliwych po całe karawany handlowe. Jednego jesteśmy pewni. To nie są buntownicy ani dezerterzy, wykluczyliśmy dawno również bandytów. - oznajmił kapitan straży.

  napisane w Złota Dolina