• RE: Handel [Afryka]

  Zgoda.

  posted in Nazaris
 • RE: To żyje

  Kurde, nie rozumiem czemu tak masz. Nigdy indziej nie słyszałem, by ktokolwiek miał takie problemy.
  Truj tyłek Opliko, Hejterowi, Bulwie.

  posted in Najczarniesza Rzeczpospolita
 • RE: Kair [Egipt]

  //Zależy do której będzie mógł wejść bez wzbudzania podejrzeń i z łatwością. Bo nie chce się za bardzo rzucać w oczy czy wydawać podejrzany. Chociaż i tak jedną z rzeczy jakie chce zdobyć są plany miasta, kanalizacji i ogólnie podobne rzeczy.

  posted in Świat w Płomieniach
 • RE: To żyje

  Yo, coś tam z Śląska zostało.

  posted in Najczarniesza Rzeczpospolita
 • RE: Wielkie Równiny

  Niewiele trzeba było żeby opuścił swoją kryjówkę. Ledwie wytrzymał widok wykrwawiającego się człowieka i odciętej głowy, więc kiedy tylko usłyszał ludzki głos, coś w jego mózgu zaskoczyło i z wrzaskiem wyskoczył spod wozu, czołgając się do tyłu, jak najdalej od leżących trupów. Łzy same zaczęły mu wypływać z oczu i czuł że zaraz zwymiotuje. Ciężko dysząc ogarnął wzorkiem okolice

  posted in Oskad
 • RE: Czat

  @kubeł1001 napisał w Czat:

  I szczerze mówiąc, nie myślałem, że ktoś zagra zwykłym agentem przy możliwościach tworzenia kogoś z mocami,

  Sam bym nie pomyślał, ale ekwipunek i wyszkolenie pozwala na fajnego agenta mimo wszystko (czyli takiego, co sobie poradzi przynajmniej ze słabszymi wrogami), zwłaszcza jak się oprze o fajną postać :V

  posted in Świat w Płomieniach
 • RE: Miami [USA]

  Odłożyła telefon, odwracając się do swoich ludzi.
  - Póki co nic jakoś ważnego. Ot, bandyci napadli na sklep, złapała ich jakaś kobieta, świadkowie mówią, że kobieta lis czy wilk. Zbiorą i uporządkują te zeznania. I poszukają dwóch innych, którzy zbiegli. Zadzwonił, bo myślał że to ktoś od Herosów lub z Agencji. Kojarzycie kogoś takiego? Sama też za chwilę pewnie poszukam w bazie danych czy ogólnie sieci. Zadzwoni jak zdobędą nowe informacje, ja też chciałabym jakieś wtedy mieć - poinformowała oraz zapytała się, idąc w stronę laptopa służbowego, dając też czas na odpowiedź i chwilę namysłu reszcie.

  posted in Świat w Płomieniach
 • RE: Czat

  Nie ma, bo to miał być spis wyłącznie tych organizacji, które mają w swoich szeregach superbohaterów. I szczerze mówiąc, nie myślałem, że ktoś zagra zwykłym agentem przy możliwościach tworzenia kogoś z mocami, ale w wolnej chwili dopiszą tam i OAB, i twoją postać, i ważniejszych NPC.

  posted in Świat w Płomieniach
 • RE: Czat

  Czy ja dobrze widzę i we frakcjach nie ma agencji? W spisie postaci graczy.

  posted in Świat w Płomieniach