Group Details Private

Terrible Stench

Nadeszły okrutne i brutalne czasy, których nikt się nigdy nie spodziewał. Martwi stają się półżywi, którzy łakną mięsa, a żywi starają się nie być zjedzonym i próbują przetrwać ten syf. Wciel się w stworzoną przez siebie postać i kieruj nią tak, aby żyła jak najdłużej.

 • RE: Moskwa

  — Odejdźcie kilka metrów i poderżnijcie gardło. Ma długo krwawić. — Odpowiedział Potomkin, w międzyczasie zajmując się rozkładaniem trójnogu dla WKMu. Czy właśnie skazał kogoś na śmierć? Tak. Czy wiedział kogo skazuje na śmierć? Nie. Czy mógł zostać oszukany, gdy zapytał o jeńców? Tak. Czy chciał o tym myśleć? Nie.

  posted in Pandemia
 • RE: Las Vegas

  — Tak myślałem, ale skoro mnie pytasz, to znaczy że chyba nie. — Odpowiedział wzdychając. Czy jeszcze na pustyni nie obiecywał sobie zastanawiać się dwukrotnie przed podjęciem decyzji? — Będę dawał dupy, prawda?— Zapytał.

  posted in Pandemia
 • RE: Plantacja Fitzsimmonsów

  — Jim, Clyde. — Jannet zwróciła się do dwóch osób, którym jako pierwszym wyjaśniła sytuację z poddasza. — Kojarzycie tych gości, o których wam mówiłam na górze? Zanim się zwinęli, powiedzieli coś w stylu, że “jak przyjdzie odsiecz, to nas już tutaj nie będzie”. Wiedzieli co się święci i mam cholernie silne wrażenie, że tamci z obozowiska, na których natrafił Soapy i Ci z góry współpracowali.

  posted in Oskad
 • RE: Złe Ziemie

  — Hmph. — Mruknął, biorąc lunetę w dłonie. —Miejmy taką nadzieję.
  Przyłożył lunetę do oka by zobaczyć z czym będą mieli za kilka chwil do czynienia.

  posted in Oskad
 • RE: Rozgrywka [Afryka]

  Afrykańska Republika Ludowa

  Inital A: Szalony Drift Sprzedawcy Komunizmu

  Werbunek:

  PW

  Dyplomacja:

  PW

  Handel:

  PW

  Badania:

  - Przeznaczamy [tajne]na kontynuację projektu Rubbler

  - Przeznaczamy [tajne] na kontynuację projektu Firework

  - Przeznaczamy [tajne] na kontynuację
  projektu SMDE-490T2

  Wojska:

  PW

  Taktyka:

  PW

  Inne Działania oraz Wydatki:

  - Przeznaczamy 2000 Złota na budowę i rozpoczęcie działalności Wyższej Szkoły Aktorskiej im. Bohaterów Ammanu w Njali.

  Podsumowanie:

  PW

  Niech żyje Afrykańska Republika Ludowa, niech żyje wiecznie w potędze i chwale.
  img

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Afryka]

  Rodezja

  Zakupimy 145 stali za 180 jednostek zaopatrzenia marynarki wojennej. Jeśli to nie wystarczy, dopłacimy 1000 sztuk złota.

  posted in Nazaris
 • RE: Dyplomacja [Afryka]

  Rodezja

  Do: Belgia

  Spierdalaj.

  posted in Nazaris
 • RE: Handel [Afryka]

  AFRYKAŃSKA REPUBLIKA LUDOWA

  Przypominamy Cesarstwu Egiptu, że plany konstrukcyjne AHMV, pojazdu opracowanego przez ARL, oraz możliwość ich wykorzystywania zostały sprzedane przez ARL rządowi libijskiemu, nie egipskiemu i o ile Cesarstwo zdołało je przejąć na drodze wojny, tak ARL zastrzega możliwość sprzedaży planów konstrukcyjnych tylko i wyłącznie sobie.

  posted in Nazaris
 • RE: Dodge City

  Podróż do Dodge City zajęła Grantowi około trzy dni, lecz szczęśliwie dla niego przebiegła ona bez większych komplikacji. Po przybyciu do Dodge, Grant zdecydował się wpierw sprawdzić tablicę zgłoszeń, nim odwiedzi lokalny saloon bądź biuro Szeryfa. W końcu trzeba powrócić do fachu, który się praktykowało od kilkunastu lat, a na dobry początek można podjąć się któregoś ze zleceń, które zostały wystawione w Dodge City.

  posted in Oskad