Group Details Private

Akademia Magów

Gratulacje. Okazało się, że posiadasz specjalne predyspozycje do sztuk mistycznych i przyszli po Ciebie panowie w czerwonych szatach. Zostałeś przyjęty do Akademii Magii i Sztuk Mistycznych znajdującej się w kieszonkowym wymiarze stworzonym w zamierzchłych czasach. Będziesz tutaj uczył się różnych sztuk mistycznych, dzięki czemu będziesz mógł zostać uzdrowicielem, magiem bitewnym, zaklinaczem, alchemikiem lub też ogólnym magiem. Wszystko zależy od Ciebie.

 • RE: 221B Baker Street [Londyn, Anglia, Ziemia}

  Sherlock Holmes nie spał od… Zaraz, kiedy był pierwszy dzień lata… jakoś tak… No nic, jak coś wertuje, to czasem na kilka dni znika umsylem i nie mogą korzstać z jego genialnych umiejętności dedukcyjnych. Syndrom wyższości, chyba tak to nazwał lekarz. W każdym razie, w pewnym momencie odwrócił się i chrząknął:
  -Agenci Tarczy, proszę o uwagę. Proszę zostawić rzeczy, które macie na razie i podejść do mnie. Nie Jenny, nie rzucaj tej książki proszę. Mam tam… Ważne dokumenty… - nikomu nie powie, że zapisywał, ile ludzi mu zginęło przed domem i że zapisywał ich każdy szczegoł, każdy rozbryzg krwii, każdy fragment mózgu rozchlapany.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • 221B Baker Street [Londyn, Anglia, Ziemia}

  221B Baker Street na codzień wydaje się normalnym adresem, ot, mieszkanie między barem z kanapkami a jakimś sklepikiem detalicznym. Nikt nie wie (a w każdym razie niewielu wie) ze zwykłych ludzi o tym, że pod tym adresem zamieszkuje dwójka najbardziej kultowych detektywów na świecie: Sir Sherlock Holmes i Sir John Watson, pełniący wartę już od czasów królowej Wiktorii. Nominalnie właścicielką jest pani Tipulti, stara gosposia, która wygląda, jakby miała z 60 lat i artetyzm, jednak w rzeczywistości jest to jedna z najlepszych agentek Tarczy na wyspach, która nazywa się Elizabeth Johnson i mającą 30 lat maksymalnie. We wnętrzu niby niczego nie ma, ot, mieszkanko urządzone sobie na modłę wiktoriańską, jednak nie dajcie się zwieść. Systemy alarmowe, monitorujące najważniejsze obiekty w Londynie (a także Whitechapel), komputer korzystający z około 0,05 promila pamięci urządzeń “Cywilnych” na terenie Wielkiego Londynu (niby niewiele, ale zakładając, że średnio na urządzenie przypada 8 GB mocy obliczeniowej, a urządzeń jest kilkadziesiąt milionów, to…), kilka sztuk broni laserowej, system samozniszczenia, a także dawne trofea Sherlocka z jego rozwiązanych tajemnic i kilkadziesiąt medali. Podczas sławetnej schizmy po “śmierci” Fury’ego było to tymczasowe centrum dowodzenia Tarczą na terenie Wielkiego Londynu. Za Rossa placówka została uśpiona, lecz w każdym momencie ma być gotowa do podjęcia działalności. Teraz zatem, jest głównym ośrodkiem “Wściekłych” (zwolennicy Fury’ego) po jego bezpośrednim rozkazie. Obecnie jest lekki burdel, bo nikt nie wie, co robić.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • RE: Midtown High School [NOWY JORK, ZIEMIA]

  To dobrze, nawet bardzo. Bała się dzisiejszego dnia, poznawania nowych osób, a w szczególności córki Kasady’ego… Ale jakoś to będzie, musi być. Udała się pod klasę H3, tą, którą wskazała jej nowa wychowawczyni, by tam poczekać na rozpoczęcie lekcji.

  posted in Steven Universe [PBF]
 • RE: Oceń piosenkę nad sobą posted in Ogólne
 • RE: Komisariat

  — Może być. — Zdawkowo odpowiedział Berwick, całą swoją uwagę poświęcając prowadzeniu samochodu. Jechał z całą kolumną, bez trudu dotrzymując tempa. Ah, jak zarąbiście jest trzymać w rękach kierownicę takiego cacka!

  posted in Nowe Detroit