Group Details Private

Fronty Nowego Świata

II wojna światowa była porażką dla całego świata. Wszczęty przez Niemcy konflikt trwał znacznie dłużej, niż poprzedni tak wielki konflikt. Ponad 8 lat zmagań nie przyniosły zwycięstwa żadnej ze stron. Zarówno alianci, jak i państwa osi nie potrafiły złamać drugiej strony. Przełomem okazał się rok 1945. Amerykanie pomyślnie skończyli testy najpotężniejszej broni w dziejach świata - bomby atomowej. 16 maja 1945 bombowiec "Enola Gay" zrzucił ową broń na niemieckie miasto Hamburg, który został doszczętnie zniszczony. Spowodowało to furię Józefa Stalina, który właśnie wysłał spadochroniarzy na owe miasto. Oczywiście ci również zostali zniszczeni przez atom. ZSRR zakończyło wówczas współpracę z USA i UK. Był to już swego rodzaju pokój. Jednak dopiero w 1947 w Nowym podpisano oficjalny pokój. Było to spowodowane wieloma napięciami wewnętrznymi. USA i ZSRR się rozpadły, podobnie jak i kolonie UK i Francji. I tak to nastał rok 1953, w którym to kolejna wojna wisi na włosku, a Brazylia, Japonia i Australia rozpoczynają wyścig o status światowego hegemona.

 • RE: Bismarck

  — Jak się brało udział w takiej akcji, to już człowiekowi się nie wydaje takie pojebane. Myślisz, że ja się spodziewałem czegoś takiego? Nikt się pewnie nie spodziewał, kurwa. Miało pójść szybko i łatwo, a tu, kurwa, udomowione mutanty i ludzie wyszkoleni jak żołnierze albo lepiej. Wcześniej czy później i tak byśmy się na nich natknęli. Albo oni na nas z tymi przerośniętymi skurwielami.

  posted in Pandemia
 • RE: Dallas

  Gdyby był samemu z Jaxem albo z zaufanymi ludźmi, miał dużo bardziej pojemny samochód albo ciężarówkę, to może by to przejął i wywiózł to gdzieś. Teraz jest pilnowany i szkoda mu nadstawiać karku za kilka skrzyń, bo tyle mógłby teraz podjebać, i jeszcze nie mieć możliwości powrotu na ranczo.
  — Długo będziemy tu stać i się upewniać, że nie ma żadnego gówna w okolicy? — zapytał “opiekuna”.

  posted in Pandemia
 • RE: Pustynia Śmierci

  — Czyli… Szef wie, że pod jego stopami jest coś “nielegalnego”, ale ma to w dupie, dopóki nic się tam nie odkurwia? Pewnie nie każdy może tam wejść, co nie?

  posted in Pandemia
 • RE: Warszawa

  //Jak będzie jaka okazja, to zapytam.//

  — Ciebie już raz ominąłem, zanim uratowałeś mi dupę, więc może i tym razem mi się uda ominąć ich wszystkich i podjebać samochód i trochę zapasów.

  posted in Pandemia
 • RE: Świątynia Matki Ziemi

  Wszedł do środka. - Kia twoja siostra wróciła, ale… Jej stan jest na tyle ciężki, że umrze jeszcze tej nocy. Jedyne rozwiązanie chyba sama dobrze znasz jako akolitka. -

  posted in Goblin Slayer PBF