Wstydliwe wyznania

• Wrogie niebo Legion Dusz [Dark Dante] Stalowa Wola Zgniły świt

Kto nie ma jakichś wstydliwych sytuacji związanych z grami? Bycie fanboy’em, odkładanie w czasie najnowszej premiery przez kilka lat czy inne growe, filmowe lub książkowe wydarzenia.

W moim przypadku czekałem z Skyrimem osiem lat, kiedy Wiedźmina 3 odpaliłem już tydzień po premierze.
    Do tego, podobał mi się zarówno Gothic 3, jak i oryginalne zakończenie Mass Effect 3.
    Jak sprawa wygląda u was?

• Metro 2035

W wirtualnej odsłonie Metra 2033 dałem się uwieść prostytutce z Rygi.

Metro 2033 jest pierwszą, singleplayerową grą fabularną, jaką ukończyłem w moim życiu.

W The Sims: Średniowiecze nigdy nie ogarnąłem jak handlować z innymi państwami, ani jak odwiedzać zamorskie lokacje.

Moje największe zwycięstwo w Empire Earth odbyło się wyłącznie dzięki istnieniu tzw. “Cudownego Zwycięstwa”, które zachodziło wtedy, gdy ani gracza, ani jego komputerowy przeciwnik nie są w stanie pokonać jeden drugiego.

W rosyjskiej kampanii towarzysza Grigorija w grze Empire Earth kilka godzin zajęło mi zrozumienie, że Grigorija trzeba wywieźć z miasta ciężarówką z ziemniakami.

Przez większość rozgrywki w Slender: The Eight Pages miałem zamknięte oczy.

Żadna z stworzonych przeze mnie map w Trainz 2009: World Builder Edition mnie nie usytysfakcjonowała.

Zagrałem w mod do DDLC stworzony przez Dr-Black-Jack.

Nie byłem w stanie spiracić Empire Earth.

Ostatnio, grając w Mudrunnera, wjechałem w barierkę na drodze dwa razy szerszej niż mój bus.

KarenOddajDzieci

• Elarid

Kupuję Fify od 13 i teraz planuję kupić Fife 20.

Kupuję PS Plus, tylko po to, żeby grać w Fife.

Gram w Fortnite, chociaż ta gra znudziła mi się jakoś 5 miesięcy temu, ale wydałam na to 200 złotych i głupio teraz przestać…

Nigdy nie potrafiłam przejść ostatniej misji w GTA SA.

Miałam chłopaka w Minecraft. (xd)

• Metro 2035

Wciąż nie potrafię zrozumieć fenomenu Fify.

Nie ty jeden…

• Nie grałem chyba w żadne klasyki czy znane serie? W sumie to nie pamiętam czy jakiejś kiedyś nie ograłem.

• Dni Zatracenia Wealthport Island

Rozpocząłem grać w S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky i jedyne co w większym czasie robiłem to krążyłem po całej mapie nie wykonując przez pierwsze 10 godzin żadnego zadania.

Chwała prawdziwego stalkjera.

• Jak Minecraft zyskiwał popularność to hejtowałem jak pojebany, tylko po to żeby 2 lata później nakurwiać jak powalony(Teraz znowu jest moda i mój wewnętrzny hipster płacze)

Nigdy nie przeszedłem San andreas bez kodów, nie była zatrudna a za nudna.

Wymaksował AC2 na xpudle zbierając jak debil piórka dla debufującej peleryny

Nigdy nie grałem w Ghotica a wszelkie próby gry znudziły mnie tak jak Risen, nie lubie tych gier

Nigdy nie grałem w Hirołsy

Nigdy nie przeszedłem Oblivion

Większość gier z mojej biblioteki steam nigdy nie przeszedłem.

Nie gram w horrory samemu, bo nie lubie uczucia strachu…

…Ale jak graliśmy w Kholata z kumplami na dużym ekranie to krzyczałem jak pojebany.

Byłem przeciwnikiem piracenia gier by teraz piracić.

Gram cały czas w lige legend z przerwami, mimo że gardzę tą grą.

Dwa lata byłem w brązie w lolu(Najgorszej lidze) by potem wskoczyć do golda i wypierdolić się z niego tydzień przed końcem sezonu. Wciąż śilwer

• Black Wonderland

Miałam chłopaka w Minecraft.

Właściwie to obejrzałam lets playe (w całości) z wszystkich Wiedźminów, a grałam tylko w jedynkę.

Nigdy nie grałam w Gothica.

Gram w spiracone Simsy.

Pomimo lat, prawdopodobnie najwięcej czasu spędziłam grając w Minecraft.

Część gier w które grałam przeszłam jedynie dzięki pomocy poradnika (w jednym przypadku także pomocy Gulasza)

• Zacząłem grać w League of Legends już w 1 sezonie i do tej pory wydałem na tę grę 4100 złotych

• Zorze Onaliah

W końcu dostałem bana na demotywatorach za wstawianie błędnych obrazków historycznych wychwalających zupełnie co innego. Nie skapneli się gdy wychwalałem pacyfikację Poznania w 56, nie zobaczyli mundurów rosyjskich przy podpisie o Legionach, wstawiłem ukraińskiego anarchistę Nestora Machno jako premiera Walerego Sławka, cześćichwała pod zdjęciem jakiegoś nazistowskiego oprawcy Warszawy z opisem jakiegoś biednego powstańca itd., itd.
    Wszystko z pięknymi ocenami, super komentarzami i wejściami na główną.
    Aż nadszedł czas wstawienia jakiegoś generała Rzeszy z podpisem Tuwima… i wszystko przepadło.

Ahh, tak się bawią historycy.

• Miałem sześć podejść do Sirmalirionu i sześć razy zawiodłem

Raz grając w papierowego RPG zaoferowałem się, że stanę na zwiadach gdy reszta drużyny wchodziła do lochów. Wyszli osiem sesji później

• Elarid

Nigdy nie przeczytałem Władcy Pierścieni. Tylko w audiobooku umiałbym ją chyba skonsumować.

• Metro 2035

Po paru latach przerwy w Minecraftcie nie byłem w stanie stworzyć łóżka.

• Zorze Onaliah

W liceum przez cały miesiąc mieszkałem w pokoju z figaro19.

• Ha gay!

• Metro 2035

Wyrzuciłem wypisany długopis przez okno.

• Terrible stench Soviet Dust

Używam Gadu Gadu…

Log in to reply